הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מ-8 יצא 1: המועמדים לשחקן העונה באנגליה

שני נציגים לליברפול וסיטי, סון ועוד שלושה שמות מרעננים. בחרו בעצמכם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 13:15
(דף הטוויטר של הפרמייר ליג)
(דף הטוויטר של הפרמייר ליג)

ליגת הפרמייר ליג מספקת לנו העונה מירוץ אליפות מרתק בין מנצ'סטר סיטי לליברפול כאשר את הזוכה בתואר נדע כנראה רק במחזור הסיום, כשגם הקרבות על המקומות באירופה וההישרדות בליגה עוד מתקיימים. בינתיים, הפרמייר ליג פרסמה את שמונת המועמדים לתואר שחקן העונה בליגה, כאשר אפשר למצוא כמה שמות מעניינים במיוחד.

בתוך הרשימה המכובדת ניתן למצוא שני שחקנים שכבר זכו לכבוד בעבר, מוחמד סלאח (2017/18) וקווין דה בריינה (2019/20). המצרי מוביל את ליברפול לעונה גדולה עם 22 שערים ו-14 בישולים כשנכון לעכשיו הוא עומד בראש מלכות השערים והבישולים של הליגה. קשר התכולים מנגד, שכבש רביעייה אדירה לפני יומיים, עומד על 15 שערים ושבעה בישולים העונה.

נציגים נוספים של שתי הגדולות הם טרנט אלכסנדר ארנולד, שבישל העונה כבר 12 פעמים מעמדת המגן הימני וז'ואאו קנסלו, המגן הפורטוגלי של סיטי שרושם עונה אדירה ובישל כבר שבעה בישולים בליגה. שם גדול נוסף שמועמד לתואר הוא יונג מין סון, שחקנה של טוטנהאם, שכבש העונה כבר 21 שערים (מקום שני אחרי סלאח) ובישל עוד תשעה.

שלושת השמות המפתיעים ברשימה, או יותר נכון המרעננים, הם בוקאיו סאקה, שחקן הכנף המוכשר של ארסנל שמוביל את התותחנים העונה עם 11 שערים ושישה בישולים, ג'יימי וורד-פראוס שכבש תשעה שערים ובישל עוד חמישה עברו סאות'המפטון וג'ארוד בוואן, הקיצוני הנהדר של ווסטהאם, שכבש 10 שערים ובישל עוד 12. הצביעו בעצמכם - מי צריך לזכות בתואר שחקן העונה בפרמייר ליג?