הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא ראיתי אופי כשהשמדתי אותם באלופות"

צפו: פפ המשיך לקטול את אברה וברבאטוב והזכיר את גמר הצ'מפיונס של 2009

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 16:54

המריבה המתוקשרת בין פפ גווארדיולה לבין שחקני יונייטד בעבר, פטריס אברה ודימיטאר ברבאטוב, לא עוצרת. כזכור, אברה וברבאטוב ביקרו את גווארדיולה ומנצ'סטר סיטי לאחר ההדחה הדרמטית מול ריאל מדריד בליגת האלופות, על כך שהם חסרי אופי ואישיות. פפ אומנם כבר הגיב לאמירות של אברה, אבל היום (שישי) המאמן הספרדי של הסיטיזנס המשיך במתקפה שלו.

"אתה לא יכול שיהיה לך אופי, כי ספגת שני שערים בדקה אחרי כמה החטאות? ואחרי זה, כשכבשנו 19 שערים בארבעה משחקים, עכשיו כן יש לנו אופי? אני לא מסכים איתם בכלל. אותם אופי ואישיות שהפסידו במדריד הם אותם אופי ואישיות שהיו לנו כל השנים, כשברבאטוב, סיידורף ואברה לא היו שם".

"אימנתי נגדם בעבר, ולא ראיתי את האישיות והאופי שהם מדברים עליהם כשהשמדתי אותם ואת יונייטד עם ברצלונה בליגת האלופות". כזכור, הגמר עליו מדבר פפ היה גמר הצ'מפיונס של 2009, אז הקטאלונים של פפ גברו 0:2 על יונייטד של אלכס פרגוסון. גווארדיולה המשיך ותקף את שני כוכבי העבר.

"אישיות זה מה שעשינו בחמש השנים האחרונות. אולי ליברפול תזכה בארבעה תארים ואולי תזכה באחד, אבל לדעתי אין להם לא אישיות ולא אופי. המורשת הכי טובה, בעיני, היא שנהנו בדרך". פפ והסיטיזנס רחוקים כעת שני משחקים מסיום העונה והפער שלהם מליברפול וקלופ עומד על שלוש נקודות.