הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ליונייטד יש היסטוריה, עכשיו צריך עתיד"

טן האח הוצג כמאמנם של השדים האדומים: "כבר מרגיש כאילו הגעתי הביתה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.22 - 17:36
"יש לנו היסטוריה, עכשיו צריך עתיד". טן האח (GETTY)
"יש לנו היסטוריה, עכשיו צריך עתיד". טן האח (GETTY)

אחרי ההודעות הרשמיות והדיווחים, הגיע הזמן למסיבת העיתונאים הראשונה: אריק טן האח, מאמנה של אייאקס לשעבר, הוצג רשמית כמאמן של מנצ'סטר יונייטד, במסיבת עיתונאים של המועדון באולד טראפורד. במהלך דבריו התייחס טן האח לתהליך שיונייטד תצטרך לעבור, כמו גם להמשך תפקידו של הארי מאגווייר כפקטן הקבוצה.

"כרגע אני מעריץ את שניהם", הודה טן האח בפתיחת דבריו, "ליברפול ומנצ'סטר סיטי משחקות כדורגל נפלא, אבל עידנים תמיד מסתיימים. אני ממש מצפה למאבקים איתם. אני חושב שלמועדון שלנו יש היסטוריה אדירה, עכשיו צריך לייצר עתיד. אני ממש נרגש לעבוד עם האנשים בסביבת המועדון הזה. אם נעבוד קשה וניתן 100% מעצמנו, אני בטוח שנזכה להצלחה".

"הייתי כבר במנצ'סטר בעברי, אבל זו הפעם הראשונה באולד טראפורד. התרשמתי מאוד. כבר מרגיש כמו הבית שלי ואני לא יכול לחכות למשחק הראשון וליציעים המלאים. זו תהיה חוויה מרגשת. בכל מדינה יש לי מועדון אהו, באנגליה המועדון הוא מנצ'סטר יונייטד". כשנשאל לגבי פוטנציאל לאליפות, טן האח צינן את האווירה.

"אני לא חושב על זה כרגע. זה פרויקט והוא לוקח זמן. אנחנו רוצים לנצח כל משחק, נתקדם ממשחק למשחק ונראה מה קורה. מה שנותן לי ביטחון זה האנשים מסביב, קיבלתי תחושת בטן טובה לאחר הפגישות עם כולם. יש לנו תכנית ואנחנו צריכים לבצע אותה".

"בעונה הקודמת הסגל הזה סיים במקום השני בטבלה, אז הפוטנציאל הוא עצום", פירגן ההולנדי, "אם נשתפר ונעבוד יחד עם השחקנים, נשיג תוצאות טובות יותר. אנחנו צריכים אנשים עם המנטליות החיובית הנכונה". לבסוף, נשאל טן האח אם הארי מאגווייר, קפטן הקבוצה והבלם היקר בהיסטוריה, ישאר כקפטן גם בעונה הבאה.

"עונה הבאה היא עונה אחרת. הוא עשה עבודה טובה השנה, הוא שחקן מצוין, שתרם המון למועדון, לא יכול לחכות לעבודה משותפת איתו". השדים האדומים יקוו לשינוי במנטליות שלהם לקראת עונת המשחקים הבאה ואם לשפוט על פי צורת הדיבור של טן האח והעובדה שהוא מבין כי אליפות לא תגיע בקרוב, יכול להיות שיונייטד מצאה את האיש שלה.

האזינו לפודקאסט הנוסע המתמיד