הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפתיחה הקשה של יונייטד, הקושי בליברפול

באנגליה מנתחים את לוח המשחקים: שיבוץ מאתגר למועדוני הענק בממלכה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.22 - 13:22

לוח המשחקים של הליגה האנגלית פורסם היום (חמישי) לקראת העונה הקרובה. הליגה תפתח במועד המוקדם ביותר אי פעם, ה-5 באוגוסט, ותכלול פגרה של חודש בעקבות המונדיאל בקטאר. לוח המשחקים המורכב הוביל למספר מגמות מעניינות במיוחד אליהן התייחסו באנגליה.

הקריירה של אריק טן האח, מאמן מנצ'סטר יונייטד, תתחיל מול יריבות קשות. טן האח ישחק נגד כל קבוצות הביג 6 (טוטנהאם, ארסנל, ליברפול, צ'לסי ומנצ'סטר סיטי), בנוסף ללסטר ואברטון בחוץ וניוקאסל בבית ב-13 המשחקים הראשונים.

מיקל סילבסטרה, אקס יונייטד, התייחס: "יונייטד חייבת לשאוף גבוה, לסיים ב-3 המקומות הראשונים. זה קשה, אבל הם יכולים וצריכים לאיים על ליברפול וסיטי. טן האח יכול לאיים  ולקבוע הצהרה מול ליברפול בתחילת העונה".

ליברפול קיבלה סיבוב ראשון קשה במיוחד. היא תשחק מול מנצ'סטר סיטי, צ'לסי, ארסנל וטוטנהאם מיד לאחר משחקים באלופות (בעוד יונייטד לא תשחק מול קבוצת טופ 6 אחרי משחק באירופה), ו-4 מ-5 המשחקים שלה נגד קבוצות טופ 6 בחוץ יהיו בסיבוב הראשון. המשחק מול מנצ'סטר סיטי יהיה בסיבוב השני.

השנה כאמור תהיה פגרה גדולה באמצע העונה, הבדל משמעותי מהשנים הקודמות, מה שיכול להשפיע על עומס המשחקים ולהוביל לתהפוכות בטבלה. סיטי, לשם השוואה, תפגוש את טוטנהאם, ליברפול ולסטר בסיבוב הראשון אחרי משחקים באירופה.

בורנמות', העולה החדשה לליגה, קיבלה עומס קשה במיוחד בדמות רצף משחקים מול אסטון וילה, סיטי, ארסנל וליברפול ב-4 משחקיה הראשונים בליגה. גם פורסט, גם בורנמות' וגם לידס ישחקו נגד 2 קבוצות טופ 6 בארבעת משחקיהן האחרונים.