הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ארסנל הפייבוריטית לצרף את ראפיניה"

אחרי הסיכום עם ז'סוס, התותחנים לא עוצרים. הצעה נוספת תוגש לבלם אייאקס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.22 - 15:25

ארסנל הופכת להיות אחת מהקבוצות הכי מרתקות בחלון העברות, והיא צפויה להתחזק משמעותית. על פי דיווחים באנגליה, התותחנים הקציבו לרכש מעל ל-200 מיליון, וכעת הם קרובים לצירוף שני שמות נוצצים. על פי דיווח ב'אתלטיק' סוכמה אמש (שישי) העברתו של גבריאל ז'סוס תמורת 45 מיליון יורו.

חלוץ סיטי יעזוב את אלופת אנגליה, ויהפוך לשחקן מוביל תחת מיקל ארטטה, אבל הוא לא היחיד. התותחנים צפויים להגביר מאמץ בצירופו של ראפיניה מלידס, כשבאנגליה מעריכים שארסנל היא הפייבוריטית לקלוט את הברזילאי.

מלבד השניים שמתקרבים, ארסנל גם עושה מאמץ להתחזק בהגנה. בלם אייאקס, ליסנדרו מרטינס, הוא האופציה המועדפת. ההצעה הראשונה של התותחנים סורבה, כשאייאקס קבעה תג מחיר של בין 45 ל-50 מיליון יורו. בכל מקרה, באנגליה מעריכים שבקרוב מאוד יהיו התפתחויות בגזרה הזו.

בינתיים, ארסנל צירפה שני שחקני רכש בולטים. השחקן הראשון שנחת באיצטדיון האמירויות הוא ילד הפלא הברזילאי מרקיניוס, שנרכש תמורת 3.5 מיליון יורו, אך הוא לא צפוי להיות בורג משמעותי ברוטציה של ארטטה. הרכש המשמעותי הראשון היה צירופו של הקשר ההתקפי הנפלא של פורטו, פאביו ויירה, שהגיע תמורת 35 מיליון יורו.