הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רצון אמיתי או לחץ? על עתידו של רונאלדו

המניע של מנדש, השיטה שלו מול ריאל, הצד של יונייטד והיעדים האפשריים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.22 - 19:43

אחרי 19 עונות רצופות בליגת האלופות, נראה שכריסטאינו רונאלדו לא ממש מעוניין להישאר ב-2022/23 מחוץ למפעל הבכיר ביבשת, ועל פי הדיווח ב"טיימס" הוא ביקש ממנצ'סטר יונייטד, שסיימה במקום השישי בפרמייר-ליג, לעזוב אם תגיע הצעה.

הסיבות לרצונו של הכוכב הפורטוגלי לעזוב את יונייטד די ברורות. העונה החולפת של השדים האדומים הסתיימה במקום שישי מאכזב, בסיומו יונייטד לא הגיעה לליגת האלופות בעונה הקרובה, כשבנוסף, חוסר היכולת של הקבוצה להנחית חיזוקים ראויים, או חיזוקים בכלל, חתמו את הסיפור מבחינתו של רונאלדו, שלא רואה את עתידו באולד טראפורד.

אבל מה יהיה היעד הבא של הפנומן הפורטוגלי? על פי העיתונאי כריס ווינטרבן ממארקה, למרות הדיווחים שכללו בין היתר את צ'לסי, השדים האדומים לא יסכימו למכור את רונאלדו למועדון אחר בפרמייר-ליג. אז מה מטרת המהלך? להפעיל לחץ על יונייטד מצד ז'ורז'ה מנדש לפעול בחלון ההעברות, ככל הנראה מול שחקנים שאותם הוא מייצג, ביניהם רובן נבס מוולבס.

זו אינה הפעם הראשונה שסוכן העל הפורטוגלי נוקט בטקטיקה כזאת, והדבר בלט במיוחד בריאל מדריד שבה הלקוחות הבולטים שלו בנוסף לכריסטיאנו רונאלדו ולז'וזה מוריניו, היו גם פפה, אנחל די מריה, ריקרדו קרבאליו, חאמס רודריגס ואפילו פאביו קואנטראו. כיום, המיוצג היחיד של הסוכן בבירת ספרד הוא מרקו אסנסיו, ונראה שגם הוא בדרך החוצה.

מצד יונייטד, המועדון אכן לא יעמוד בדרכו של רונאלדו אם תגיע הצעה הולמת, וכרגע נראה שהיעדים המציאותיים היחידים עבורו הם ריאל מדריד ומילאן. אלא שבגזרת אלופת אירופה, הנשיא פלורנטינו פרס כבר הבהיר שאין תכנון להחזיר את הכוכב וגם אלופת איטליה לא נראית מעוניינת מדי במהלך כרגע. במקביל, פורסמו מספר דיווחים שבאיירן מינכן, צ'לסי ונאפולי הביעו עניין במצב של הפורטוגלי.