הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: חשד שהמאפיה מעורבת בצהוב של ג'אקה

בבריטניה חוקרים האם קשר ארסנל היה מעורב בהטיית משחק כחלק מהימור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.22 - 12:14
( Sam Greenwood/Getty Images)
( Sam Greenwood/Getty Images)

גרניט ג'אקה ספג לא מעט ביקורות על יכולתו בארסנל לאורך השנים. בין היתר בשל הרחקות מיותרות, היחסים המתוחים הקהל ואף שלילת סרט הקפטן. כעת, לפי "דיילי מייל", נבדק חשד חדש נגד קשר נבחרת שווייץ, על הטיית משחק במעורבות המאפיה האלבנית.

ביוני האחרון פורסם שההתאחדות האנגלית פתחה בחקירה בנוגע לכרטיס צהוב על בזבוז זמן שג'אקה ספג בדצמבר נגד לידס יונייטד, זאת בשל הימור על 52 אלף ליש"ט שג'אקה יוצהב ב-10 בדקות האחרונות של המשחק. בדקה ה-86, במצב של 1:4 לטובת התותחנים, הקשר אכן התמהמה עם הכדור כ-20 שניות, וקיבל כרטיס מהשופט אנדרה מרינר.

על פי הדיווח, חקירה של ה-NCA, סוכנות הפשע הלאומית בבריטניה, גילתה בהקשר לכך ראיות לסכומים גדולים שהומרו למטבעות קריפטוגרפיים, כאשר חלק גדול מהפעילות התבצע באלבניה. במקביל, נחקרת האפשרות שאלבן יוסופי, חלוץ שבדי ממוצא אלבני שהורחק בעבר לחמש שנים על מכירת משחקים, הרוויח סכום עתק מהכרטיס שקיבל ג'אקה.

יוסופי בן ה-41 נמצא בעבר אשם על כך ששיחד ב-150 שלף ליש"ט את קיריאקוס סטמאטופולוס, שוער AIK השבדית, כדי שיציג יכולת חלשה בדרבי מול גוטנבורג, מה שגרם להתאחדות בשבדיה לדחות את המשחק.

כרגע עדיין לא ברור מי מעורב בקנוניה, ועד כה, לא התקבלה תגובה מארסנל ומג'אקה עצמו, שיפתחו הערב (שישי, 22:00) את עונת הפרמייר-ליג נגד קריסטל פאלאס וקפטן התותחנים לשעבר, פטריק ויירה.