הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חזרה בסטייל": באנגליה מפרגנים לטוטנהאם

התרנגולים הביסו את סאות'המפטון במשחק הפתיחה, בתקשורת התלהבו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.22 - 20:01
(GETTY, Henry Browne)
(GETTY,  Henry Browne)

שבוע אחרי ששיחקה בישראל מול רומא, טוטנהאם פתחה רשמית את עונת 2022/23 בצורה מרשימה עם 1:4 קליל על סאות'המפטון במחזור הפתיחה של הפרמייר ליג. החבורה של אנטוניו קונטה אמנם נקלעה לפיגור מוקדם של ג'יימס וורד פראוס, אך הצליחה לחזור ולרסק את היריבה החלשה בדרך לשלוש נקודות ומקום ראשון (לפחות זמנית) בליגה.

"טוטנהאם חזרה בסטייל", נכתב בגרדיאן. "אם זו הולכת להיות העונה שבה טוטנהאם סוף סוף עומדת בציפיות הגבוהות של אוהדיה הסובלים, זו הייתה הדרך להתחיל". גם בסאן האנגלי כתבו: "טוטנהאם בפסגה. פתיחה משוגעת לעונה עבור טוטנהאם שרומסת 1:4 את סאות'המפטון".

"האיטלקי רוצה שהקבוצה שלו תעמוד שווה בשווה מול כל יריבה בכל תחרות. עם הסגל הרחב שהוא בנה לעצמו זה בהחלט יכול לקרות. קונטה אמנם לא פתח עם אף אחת משש ההחתמות שלו בקיץ האחרון, אבל ההשפעה שלהם על הקבוצה הייתה ניכרת כאשר עלו לשחק", סיכמו בסאן.

קונטה בהחלט יכול להיות מרוצה מהפתיחה של קבוצתו, שהצליחה להבקיע ארבעה שערים מבלי ששני כוכביה, הארי קיין ויונג מין סון כבשו. התרנגולים הראו משחק התקפה שוטף ואיימו 18 פעמים על השער של הקדושים כאשר קיבלו תרומה אדירה משני המגנים התוקפים, ראיין ססניון, שכבש את השער הראשון, ואמרסון, שבישל את השערים השלישי והרביעי.