ג'יי ג'יי היקסון שוחרר מבני השרון/הרצליה

הפורוורד אמר לראשי הקבוצה כי הוא מתגעגע לארה"ב ולא מתאקלם בארץ ולאחר מכן הבריז מהאימון. על כן, הוחלט לסיים את היחסים

רועי גלדסטון  04.11.11 - 18:56
היקסון. כיצד תפעל הקבוצה?
היקסון. כיצד תפעל הקבוצה?

תחילת כתבה

אחרי שהגיל בקול תרועה, ג'יי גיי היקסון שוחרר מבני השרון/הרצליה לאחר משחק אחד בלבד. הפורוורד מסקרמנטו הגיע ארצה לפני כשבוע וערך את הבכורה שלו בתבוסה להפועל חולון במחזור שעבר. אמש הוא לא הגיע לאימון הקבוצה והיום (שבת) הוא סיים את דרכו במועדון. כבר מחר הוא צפוי לעזוב לארצות הברית אחרי הרפתקאה קצרה ביותר בישראל.

כאמור, העזיבה שלו קיבלה תאוצה אחרי שביום שישי הוא הבריז מהאימון והודיע לראשי בני השרון/הרצליה כי הוא חולה רק לאחר מכן. יום קודם, היקסון פנה להנהלת הקבוצה ואמר כי הוא מתגעגע לארה"ב ולא מסתדר בארץ. השחקן ביקש להתיר את החוזה עימו מיידית ולחזור למולדתו. בהנהלה השיבו כי עליו לשחק לפחות במשחק הקרוב ואז יוחלט במשותף על עתידו.

"נשב, נשמע את מה שיש לו לומר כי עוד לא דיברנו איתו", אמר אלדד אקוניס, יו"ר הקבוצה לפני השחרור, "באופן כללי אנחנו לא מחזיקים שחקנים בכוח. מי שלא רוצה להיות בבני השרון/הרצליה לא חייב". אז כמו שכבר הבנתם, במועדון החליטו שלא להשאירו בכוח.

היקסון בן ה-23 סיים את משחק הבכורה שלו בקבוצה עם 20 נק' ו-8 ריב' ועם 29 נקודות מדד, אולם גם הוא לא הספיק לרועי חגאי, שראה את הסגל הקצר העומד לרשותו מובס 80:119 על ידי חולון באולם הפחים. לבני השרון/הרצליה מאזן של 2:1 עד כה העונה.