ריצ'ארד הנדריקס חתם לשנתיים במילאנו

מכבי תל אביב רצתה את הסנטר האמריקני לעונה נוספת, אבל לא יכלה לעמוד בסכומים שהוצעו לו. הנדריקס, שדחה הצעה מפתה מוויטוריה, ישתכר 2.3 מיליון דולרים באיטליה. לנגפורד בירך בטוויטר: "כעת הוא שוחה בכסף"

רועי גלדסטון  19.06.12 - 08:30
תחילת כתבה

הסגל של מכבי תל אביב לעונה הבאה ממשיך להשתנות והפעם לרעה מבחינת דייויד בלאט. ריצ'רד הנדריקס, הסנטר היציב של הצהובים בשנתיים האחרונות, חתם הערב (שני) לשנתיים בארמאני מילאנו האיטלקית.

סוכנות השחקנים ASM sports הודיעה הערב רשמית בעמוד הטוויטר שלה על כך שהשחקן חתם לשנתיים בקבוצה של סרג'יו סקריולו. הנדריקס ישתכר בשנתיים הקרובות 2.3 מיליון דולר, כאשר בעונתו הראשונה יקבל 1.1 מיליון דולר ו-1.2 בשנה השניה, כך לפי עסקה שסגר לו סוכנו אנדי מילר.

יש לציין כי מילאנו לא הייתה היחידה במירוץ אחר הנדריקס. הסנטר קיבל הצעות שמכבי תל אביב לא הייתה יכולה לעמוד בהן מבחינה כלכלית, כאשר הוא דחה הצעה מצד קאחה לבוראל ויטוריה בגובה של 2 מיליון יורו לשנתיים וגם הצעה מלוקומוטיב קובאן הרוסית ל-3 עונות תמורת 4.5 מיליון דולרים.

אז איך נראית כעת מצבת הזרים של מכבי ת"א? הנדריקס מצטרף לסופו ופאפאלוקאס שעזבו. במקומם הגיעו בינתיים הגארד ריקי היקמן והסנטר הענק גיורגי שרמאדיני. מי שעתידו עדיין לא ברור הוא קית' לנגפורד, שכאמור עליו מכבי ת"א החליטה לממש את האופציה בחוזה, אך עוד יכול לעזוב אותה. לנגפורד צייץ הערב בטוויטר שלו: "ברכות לריצ'רד הנדריקס על החתימה במילאנו, עכשיו הוא שוחה בכסף".