אמיר הוכפלד מונה למנכ"ל הפועל י-ם

פרסום ראשון: יחליף את דני קליין לאחר 17 שנים בתפקיד. יעקב לירז: "ההחלטה התקבלה פה אחד". מאיר טפירו חתם לעונה וחזר לקדנציה שלישית באדום: "מרגש, אלו ימים מאושרים". ישתכר כ-130 אלף דולרים. ניב ברקוביץ' בתמונה

רועי גלדסטון  11.07.12 - 22:14
תחילת כתבה

עידן חדש בהפועל ירושלים. אחרי 17 שנים שבהן דני קליין היה השליט הבלעדי של המועדון, הערב (רביעי) מונה מנכ"ל חדש. דירקטוריון הקבוצה מינה את אמיר הוכפלד לתפקיד. יו"ר הדירקטוריון, יעקב לירז, לאתר ערוץ הספורט: "אמיר הוכפלד נבחר פה אחד להיות המנכ"ל, זאת לאחר ששמענו את ההמלצות מוועדת האיתור, שבחנה 14 מועמדים".

"אנחנו מודעים לניסיון הרב שיש להוכפלד, לאחר שקיבלנו סקירה מהוועדה", הוסיף לירז, שהתייחס גם לשינוי קטן במבנה הדירקטוריון: "החלטנו להזמין החל מהישיבה הבאה נציג של האוהדים שיהיה משקיף, זאת כפי שהבטחתי להם מראש בישיבה עם נציגיהם".

מאיר טפירו חתם לעונה
זה היה צפוי והיום זה קיבל את החותמת הרשמית: מאיר טפירו חזר להפועל ירושלים לקדנציה השלישית שלו במועדון האדום מהבירה. הגארד בן ה-37 ששיחק באשדוד בעונה החולפת סגר לעונה אחת, במהלכה ירוויח כ-130 דולר. 

"מרגש אותי מאוד לחזור להפועל ירושלים", אמר טפירו לאתר הרשמי, "שיחקתי במועדון בשתי קדנציות קודמות ותמיד הרגשתי חיבור מדהים לעיר, לאנשי המועדון וכמובן גם לאוהדים. אני שמח מאוד בימים האלה על האפשרות להיות חלק ממלחה, חלק מהעוצמה הזאת של מועדון גדול, גם אם בשנים האחרונות לא הכל הלך חלק פה. היו לי שנתיים מדהימות באשדוד ואני רוצה להודות להם על כל רגע".

כידוע, לאחר משא ומתן ארוך בין השחקן וסוכנו אבי זילברמן לבין הנהלת המועדון, טפירו הפך למעשה לרכש השני של שרון דרוקר, אחרי שג'וש דאנקן - גם הוא מאשדוד - צורף לחיזוק הקו הקדמי מוקדם יותר הקיץ. 

בתוך כך, השבוע הפועל ירושלים פנתה לאדריאן בנקס, הגארד האמריקני של נתניה, על מנת לצרפו לסגל לקראת העונה הקרובה. לאתר ערוץ הספורט נודע שהאדומים מציעים לשחקן כ-230 אלף דולרים בעונה, סכום שקבוצתו הנוכחית לא תוכל להשוות. גם ניב ברקוביץ', רכז אשקלון, עדיין על הכוונת.