במקום מנסה בונסו? אטר מאז'וק יחל להתאמן במכבי

בעקבות פציעתו של הבריטי, והיעדרותם של לא מעט שחקנים מהסגל של בלאט, הסנטר האוסטרלי ממוצא סודני (25, 2.08 מטר) ישהה בהיכל נוקיה בשבועיים הקרובים

רועי גלדסטון  02.09.12 - 18:25
מאז'וק. צהוב לפחות לשבועיים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
מאז'וק. צהוב לפחות לשבועיים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב מודאגת. פופס מנסה בונסו עלול שלא לשחק בעונה הקרובה בגלל פציעה, גיאורגי שרמאדיני וקיינר-מדלי שוהים עם נבחרותיהם ונכון לעכשיו אין מספיק שחקני פנים כדי לקיים אימון ברמה גבוהה. הפתרון: הפורוורד-סנטר אטארה מאז'וק החל להתאמן עם הצהובים בהיכל.

מאז'וק בן ה-25 (2.08 מטר) הוא אוסטרלי ממוצא סודני, שנבחר בקיץ שעבר על ידי לוס אנג'לס לייקרס במקום ה-58 בדראפט ה-NBA. הרבה לפני שהעמיד את עצמו לבחירה בליגה הטובה בעולם, מאז'וק שיחק בליגת המכללות, שם לבש את מדי קונטיקט.

בשנים האחרונות שיחק מאז'וק בליגות המקומיות בטורקיה, אוסטרליה ובסלובקיה. כעת הוא מחפש קבוצה חדשה באירופה ובשבועיים הקרובים הוא יתאמן עם מכבי תל אביב. פציעתו של מנסה בונסו הביאה את מכבי לגשש אחר מועמדים להחליפו.

כאמור, פופס מנסה בונסו שכבר חתם אצל דייויד בלאט סובל מפציעה בברכו. בשבוע שעבר הוא עבר ארתרוסקופיה ובחודש הקרוב הוא לא יראה פרקט. כבר באימון הפתיחה, ממנו נעדר כמובן הסנטר הבריטי, הביע בלאט את החשש של מכבי: ""אני לא יודע מתי מנסה-בונסו יחזור, זה לא מה שציפינו לו, המצב לא אידיאלי".

מכבי ת"א הודיעה הבוקר (ראשון) על הסכם פרסום ושיתוף פעולה שנחתם עם רשת מסעדות ההמבורגר BBB. ההסכם, שהושג בפגישה בין המנכ"לים אלי דריקס (מכבי ת"א) ואהובה תורג'מן (BBB), יכלול פרסום ושיתוף פעולה נרחב בין הצדדים ומוערך ב-550 אלף שקלים בשנה. "אני שמח על שיתוף הפעולה החדש עם BBB, הרשת המובילה בתחומה בשוק", אמר דריקס.