על פי עצת הצוות הרפואי, פופס מנסה בונסו שוחרר ממכבי ת"א

הצהובים הגיעו להחלטה לפיה חוזהו של הסנטר הבריטי יותר, בעקבות הפציעה בברכיו. הצוות המקצועי קיבל את חוות הדעת הרפואית וכבר החל לבדוק אופציות חלופיות. שני שחקנים נמצאים על הפרק, כאשר אחד מהם קרוב לסיכום בקבוצה

רועי גלדסטון  19.09.12 - 12:36
רק הגיע, כבר עוזב. מנסה בונסו
רק הגיע, כבר עוזב. מנסה בונסו
פרסום ראשון
תחילת כתבה

פרסום ראשון: פופס מנסה בונסו שוחרר ממכבי תל אביב. לאחר חוות דעת של הצוות הרפואי, לפיה מצב הברכיים של מנסה בונסו לא טוב, ובשל העובדה שמשך ההחלמה יהיה לפחות חודש ואף למעלה מזה, הצהובים קיבלו החלטה להתיר את חוזהו של הסנטר הבריטי. בצוות המקצועי הסכים עם חוות הדעת הרפואית, ויפנה מעתה לאופציות אחרות.

במכבי תל אביב התאכזבו מכך שההחלמה של מנסה בונסו ארוכה יותר באופן משמעותי מכפי שציפו, ולצערה של ההנהלה העיסקה לא יכולה לצאת אל הפועל. החתימה הותנתה מלכתחילה בבדיקות הרפואיות, ולמרות בדיקת מאמץ שעבר על מכשיר האופניים, מנסה בונסו נכשל בכל יתר הבדיקות והאומדנים של הצוות הרפואי.

אנשי מכבי תל אביב כבר שוחחו עם סוכניו של מנסה בונסו ועדכנו אותם בדבר שחרורו של השחקן, שבסביבתו אישרו את הידיעה. כבר לפני כחודש, כאשר למכבי ת"א נודע שמנסה בונסו עבר ארתרוסקופיה וכי מצבו לא משביע רצון, החלו הצהובים לבדוק אלטרנטיבות. נכון לעכשיו יש שני שחקנים על הפרק ואחד מהם קרוב לסגור כמחליפו. במכבי תל אביב ממשיכים להיות בקשר עם סוכניו של מנסה בונסו כדי להסכים על תנאי התרת החוזה.

במהלך השבוע נערכו במכבי תל אביב שתי ישיבות הנהלה, אחת מהן אמש. בישיבות אלה, באופן טבעי, שני הנושאים המרכזיים לדיון היו סוגיית יוגב אוחיון ונושא פופס מנסה בונסו, כאשר כאמור חוות הדעת הרפואית לא השאירה אפשרות אחרת לפעול בעניינו.