אדלשטיין: צחקו עלינו וזלזלו בנו, אך הפועל ת"א אימפריה

העולה החדשה חזרה מירושלים עם ניצחון ראשון בליגת העל אחרי שש שנים והמאמן היה נרגש במיוחד: זה מהניצחונות הגדולים בקריירה שלי, בגלל שזה הגיע במלחה. כדורסל זה לא תקציב, אלא לב. אשרי המאמן שיש לו שחקנים כאלו

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.12 - 21:31
תחילת כתבהשש שנים זה לא קרה, אבל אחרי דרמה גדולה שהתרחשה הערב (ראשון) במלחה, אפשר לרשום את המשפט הבא: הפועל ת"א השיגה ניצחון בליגת העל. האדומים התארחו הערב אצל הפועל ירושלים, ובסיום משחק נהדר ומותח, יצאו עם ניצחון 77:84, שהושג בעיקר הודות למשחק הקרבה ראוי להערכה.

תאהבו או תשנאו את הפועל, מדבר אחד אי אפשר להתעלם - הג'ינג'י חזר. ארז אדלשטיין התראיין בסיום, וסיפק תצוגה לא פחות נדירה משל חניכיו. המאמן הוכיח שלא רק קבוצתו חסרה לליגה הראשונה, אלא גם הדמות הצבעונית שלו, שמוסיפה הרבה מאוד אמוציות לליגה.

"אמרו שאנחנו קבוצת ליגה שנייה בלי תקציב, אבל אסור לזלזל בנו", אמר אדלשטיין. "יש פה חבר'ה שפשוט רוצים לשחק וכיף לראות כמה הם מחוברים. חב'רה, תתעוררו - הפועל ת"א זו אימפריה. צחקו עלינו שאין לנו חיזוק, אבל קבוצה זה לא תקציב, אלא לב ולחימה ורצון להקשיב למאמן".

אדלשטיין היה נרגש במיוחד והמשיך להפציץ עם אמירות שיותר מהכל, בעיקר היו מלאות רגש: "זה אחד הניצחונות הגדולים בקריירה שלי, ואני מתרגש ממנו דווקא כי זה הגיע פה במלחה. גל איתן ובר טימור היו נהדרים והם בעצם הסיפור של המשחק - איך באים ילדים ישראלים, מקבלים את הבמה ובתמורה נותנים את הלב. הם הסתכלו בלבן של העיניים לשחקנים בצד השני ובלי להתבייש ניצחו אצלם בבית. אשרי המאמן שיש לו שחקנים כאלו".

גם יונתן שולדבראנד הספיק לזרוק שני משפטים לפני שנחטף ע"י חבריו לקבוצה בכדי ללכת להודות לקהל: "בכל משחק אנחנו באים לעבוד קשה ואני חושב שהאגרסיביות זה המפתח שלנו. למרות פער בתקציב והעובדה ששיחקנו עם 2 זרים פחות מהיריב, האגרסיביות והכיף שלנו לשחק ביחד עושים את ההבדל".