אדלשטיין: יש עתיד. חולם לאמן באולם החדש

למרות סוויפ בדרבי, מאמן הפועל ת"א אופטימי: "חזרתי לאמן בגלל הדברים האלה. אני מאושר שפגשנו את מכבי"

רועי גלדסטון  16.05.13 - 23:04
תחילת כתבה

הפועל ת"א שוב היתה קרובה, ברגעים מסויימים היה נדמה שהערב (חמישי) האדומים סוף סוף יקחו משחק בסדרת רבע גמר הפלייאוף, אבל לצערם הדרבי של תל אביב שוב צהוב. השחקנים של ארז אדלשטיין נלחמו, אבל בסיום קרב צמוד נכנעו למכבי ת"א 76:74 והפסידו 3:0 בסדרה. למרות זאת בסיום אדלשטיין נשמע אופטימי מתמיד. מבחינתו הסדרה הזו היא רק ההתחלה עבור הפועל.

דמונטז סטיט וקרטיס קלי הזילו דמעות בסיום ואוהדי הפועל נשאר דקות ארוכות והודו לשחקניו של ארז אדלשטיין. עוד לפני המשחק, 4 אוהדים של הפועל ת"א עוכבו על ידי המשטרה. 3 בשל ספסרות ואחד נוסף בשל קריאות גזעניות.

"אני רוצה להאמין שנחזור בשנה הבאה מנוסים יותר. זה המסר שלי. הפועל ת"א חשובה לכדורסל הישראלי. יש פה קהל גדול, אם היינו מקבלים עוד 2,000 כרטיסים היינו ממלאים את היציע", אמר אדלשטיין,

מאמן האדומים המשיך במונולוג וסיפר מדוע עבורו מדובר רק בתחילת הדרך: "הפועל זה  מועדון חזק ויציב, מועדון גדול עם מסורת. יש פה אתוס והחלום שלי הוא לאמן את הפועל באולם החדש ולשחק באירופה. המועדון הזה צריך להיות באירופה ועכשיו צריך עוד אנשים שירימו את העסק הזה".

"אני משוכנע שהעונה נגמרה מוקדם מדי כי דברים קטנים מנצחים משחקים גדולים", הוסיף אדלשטיין, "היינו צריכים לשמור על הכדור והיו לנו כמה איבודי כדור מיותרים. להם יש יותר ניסיון והמון משחקים שלנו אין. אבל אני מאושר שפגשנו את מכבי. יש לנו עתיד. זו הבשורה שיוצאת מהמועדון".