ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דייויד בלאט נגד הביקורות: אני לא שכחתי איך לאמן כדורסל

מכבי ת"א נמצאת במשבר אחרי ההפסד לנס ציונה, המאמן אמר: "זו לא תקופה קלה, אבל עשו מזה יותר ממה שזה". ויש גם תקווה לעתיד: "זה ייקח זמן, אבל נמצא בסוף את השחקנים ללכת עליהם''

רועי גלדסטון  30.10.13 - 14:12

תגיות: מכבי ת"אקובאן

השקט שאחרי הסערה. במכבי ת"א מנסים לחזור לשגרה אחרי יממה סוערת בעקבות ההפסד לנס ציונה בליגה, שהיה ההפסד השני של הקבוצה בזירה המקומית והשלישי בסך הכל מתוך חמישה משחקים רשמיים.

אתמול המאמן, דייויד בלאט, שטף את השחקנים לנוכח היכולת החלשה כאשר גם המנהל, ניקולה וויצ'יץ', הביע את זעמו באסיפה סוערת. בכל מקרה, בגזרת המאמן, מעמדו של דייויד בלאט יציב ובמועדון לא מתכננים בשלב זה שינוים בסגל.

''עשינו יומיים טובים של אימונים, עברנו גם על הוידאו של המשחק הקודם", אמר בלאט כשהוא מתייחס ל-48 השעות האחרונות, "זו לא תקופה קלה, אבל הרבה פחות גרועה ממה שעושים מזה. מעבר לגאווה, לא נפגע שום דבר".

"אין להפסדים כל כך הרבה משמעות כפי שהשיטה בנויה בליגה שלנו", הוסיף המאמן, "אז מה שקורה בחודש אוקטובר לא משפיע על חודש יוני. אנחנו לא רגילים להפסיד, לא מרגישים טוב עם זה ובטח כשזה קורה בליגה. זו לא תקופה הכי טובה שלי, אבל זו לא תקופה נעימה".

"אני לא ראיתי שום השפעה על המשחק לפני הכוכב האדום ונתנו משחק יוצא מן הכלל", התייחס לפן הפסיכולוגי לקראת קובאן בשישי, "הכוכב האדום קבוצה הרבה יותר טובה ממה שאתם אומרים. אני מקווה שתהיה השפעה טובה. קובאן אולי הקבוצה הכי טובה בבית, לפחות כרגע".

"דווין סמית' התאמן ויחזור לשחק", אמר בצד המקצועי לקראת יום שישי, "היקמן יוצא לאט לאט מהפציעה שלו ובלו נכנס לכושר. אני אישית יודע שצריך לעצב כמה שיותר מהר את השחקנים שנלך אליהם במאני טיים, זה ייקח עוד זמן אבל אנחנו נהיה שם. אני לא שכחתי לאמן וכיצד לנצח".

הדאגה היחידה במכבי ת"א היא בנוגע למצבו של סילבן לנדסברג, שגם היום לא התאמן משום שלא חש בטוב. לנדסברג, שנטש את האימון, אמור להיות כשיר למשחק וייצא עם מכבי לרוסיה וכרגע, רק יובל נעימי לא ימריא.