אילת פנתה לירושלים, ביקשה לצרף את כדיר

הפורוורד, שלא שותף מול הפועל ת"א, עשוי לחבור לקטש. גם חולון וגלבוע/גליל מעוניינות

רועי גלדסטון  25.11.13 - 20:48
כדיר. יעבור במהלך העונה?
כדיר. יעבור במהלך העונה?
תחילת כתבה

הפועל ירושלים ניצחה הערב (שני) 70:75 את הפועל תל אביב, אלא שהדרמה האמיתית התרחשה בכלל מאחורי הקלעים: האדומים, שצירפו לאחרונה את ליאור אליהו ועיבו את הקו הקדמי, צפויים לוותר בקרוב על שירותיו של אלישי כדיר.

בשל החתמתו של אליהו, כנגזרת ישירה, איבד כדיר את מקומו ברוטציה וכלל לא שותף מול הפועל תל אביב. מי שלא בזבזה יותר מדי זמן וכבר פנתה רשמית לירושלים בבקשה לצרף את פורוורד הנבחרת היא הפועל אילת של עודד קטש. כדיר, אגב, מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בבירה. "מדובר בספקולציה בלבד", אמר מנכ"ל האדומים, גיא הראל.

כפי שפרסמנו באתר כבר ביום שישי, הפועל אילת והפועל חולון החלו לגשש אצל כדיר, בתקווה לצרפו מיידית. שני המועדונים מקווים להחתים את הפאוור פורוורד הישראלי, שדווקא חתם הקיץ על הארכת חוזה לשנתיים נוספות בי-ם. קבוצה נוספת שגילתה עניין בשחקן היא הפועל גלבוע/גליל, אך לה על פניו יכולות כלכליות נחותות ביחס לאילת וחולון.

הפועל אילת והפועל חולון אמורות לעמוד בעלויות הכספיות הכרוכות בהבאתו של כדיר, כאשר בעלי אילת דורון הרציקוביץ' ובעלי חולון, שלמה אייזיק ומנהלה המקצועי מיקי דורסמן - כולם יהיו מוכנים לפתוח את פנקס הצ'קים בהינתן ההזדמנות לצרף את הישראלי הבכיר.