מורן רוט ייעדר כחודש, חיפה פנתה ליובל נעימי

מכה לאלופה: לרוט אובחן קרע במינסקוס. הירוקים במירוץ אחרי אקס מכבי

רועי גלדסטון ואסף אקרמן  07.12.13 - 22:34
תחילת כתבה

מכה קשה למכבי חיפה: מורן רוט סובל מקרע במינסקוס וייעדר כחודש לפחות. כפועל יוצא מכך, מחר (ראשון) הוא כמובן לא ישחק מול הפועל תל אביב עקב כך. הרכז, כידוע, עבר בסוף השבוע בדיקת MRI, בה התגלו הממצאים שלא אהבו לשמוע בכרמל.

"אנחנו מקווים שההחלמה תהיה מהירה", אמרו במועדון. "מורן שחקן חשוב מאוד, אבל לא נסכן אותו כל עוד הבטחנו מעבר שלב באירופה ואת המטרות והמשחקים הצמודים מבחינת זמנים עברנו".

בלי קשר להיעדרותו של הרכז המוביל, הירוקים עדיין רוצים לעבות את הקו האחורי וכעת יש שם מעניין מאוד על הכוונת: יובל נעימי. חיפה הצטרפה למירוץ אחרי השחקן שעזב את מכבי תל אביב ובקבוצה כבר פנו לסוכנו.

נעימי, שמחזיק בהצעות מגליל/גלבוע ומכבי ראשון לציון, ישמע מחר את התוכנית של דני פרנקו. ההערכה היא שאם חיפה תגיש הצעה רצינית, נעימי יקבל בשבוע הקרוב את ההחחלטה באיזו קבוצה מבין השלוש הוא ישחק.

דני פרנקו סיפר על ההכנות של חיפה לקראת המפגש עם האדומים: "אנחנו מאוד שמחים וגאים על ההעפלה לשלב השני של היורוקאפ. ניצלנו את הימים האחרונים כדי להתאושש מהמסע הארוך, שכלל המון משחקים בזמן קצר. נפגוש בראשון קבוצה טובה במגרש ביתי קשה עם אווירה נהדרת. אנחנו מצפים להתמודדות באווירה כזו, והמטרה שלנו היא לחזור למסלול בליגת העל".

אחרי ההפסד לגלבוע/גליל בשבוע שעבר, בחיפה רוצים לחזור לנצח בליגה ולהמשיך לצעוד במקום הראשון בטבלה. חיפה הפסידה 2 מתוך 3 משחקי הליגה האחרונים שלה, כשבשלושת הפסדיה העונה קלעה 72.7 נקודות למשחק עם 31% משלוש. לעומת זאת, ב-6 הנצחונות היא קלעה 88.8 נק' למשחק עם 47% משלוש.

בראיין רנדל, שיפגוש את האקסית, הוסיף: "זה הולך להיות משחק מאוד קשה עבורנו נגד אחת מהקבוצות הפיזיות ביותר בליגה. הם משחקים חזק מאוד וכשמשלבים את זה יחד עם האווירה והאינטנסיביות של הקהל, זה אומר שחייבים להגיע מפוקסים. אנחנו באים אחרי ניצחון היסטורי ברביעי ונצטרך לבוא מוכנים למשחק קשה יותר ביום ראשון".