אילת תנסה להאריך את החוזה לפאלמר ולגייטס

בעוד הראשון קרוב לסיכום, את הסנטר יהיה קשה יותר להשאיר בדרום. קטש על ספסולו של נסים: "נעימי היה מצוין, אין מה לשאול שאלות על אפיק"

שי לוי
שי לוי  11.03.14 - 17:12
תחילת כתבה

הפועל אילת סיימה את העונה הסדירה עם ניצחון חוץ נאה בנס ציונה והבטיחה את המקום החמישי, אך אי אפשר להתעלם מכך שהיא עשתה זאת ללא אפיק נסים, הקפטן ואחד השחקנים המרכזיים שלה. מי שקיבל את הקרדיט מעודד קטש במקומו של נסים היה יובל נעימי, שרשם שיא עונתי של 31 דקות וסיים את המשחק עם 11 נקודות.

כאשר שני שחקני נבחרת חולקים את אותה העמדה, די ברור שמישהו אמור להיפגע. כבר במשחק הקודם, בו ניצחה אילת בביתה את חולון, חלה ירידה בכמות הדקות של נסים, שקיבל מקטש 15 דקות. הפעם הרכז כבר לא ראה אף לא דקה אחת, וזאת לאחר שבמשך העונה רשם ממוצעים של 11.5 נקודות ו-3.6 אסיסטים ב-26 דקות למשחק. לעומתו, נעימי משפר את מעמדו בקבוצה ממשחק למשחק ואמש כאמור הוא הגיע לשיא.

מאילת נמסר שהסיבה לספסולו של נסים היא מקצועית בלבד והיום התייחס קטש לנושא, כשאמר לאתר ערוץ הספורט: "לא קרה כלום. פתחנו עם ניב, יובל היה טוב ואפיק בתקופה קצת פחות טובה, זה הכל. לא צריך לעשות עניין מכל דבר. אני מודה שיש לנו את האפשרות לעשות את זה בגלל שיש לנו ריבוי שחקנים על העמדה, אבל אין שום דבר דרמטי. מאז שיובל הגיע יש לנו יותר מאופציה אחת. יובל עלה והיה טוב ולא צריך לשאול יותר מדי שאלות. אפיק הוא שחקן עם המון ניסיון שהיה בהרבה סיטואציות בקריירה ועבר המון דברים, והוא גם הקפטן שלנו ושחקן מרכזי, יש לו הרבה קרדיט על מה שאילת עשתה מתחילת העונה שעברה ועד עכשיו. אני בטוח שהכל יהיה בסדר איתו". 

בד בבד, באילת מרוצים מאוד מהתפקוד של הסנטר, יינסי גייטס, והפורוורד, קווין פאלמר, ומנסים להאריך את חוזיהם של שני הזרים המצויינים ולהשאיר אותם במועדון גם לעונה הבאה. כרגע נראה שעם פאלמר המועדון צפוי להגיע להבנות בקרוב, אך להשאיר את גייטס כנראה שיהיה קשה יותר, זאת בשל הצטיינותו והביקוש הגבוה לשחקנים בעמדה שלו בליגות הבכירות יותר באירופה.