גרינברג: "זה היה קרב קשה, צריכים לעצור את ריינולדס"

מאמן הפועל ירושלים סימן את כוכב חולון אחרי שצלף עליו 23 נקודות והישווה את הסדרה ל-1:1. חסין: "תמיד אמרתי שאפשר לנצח את הסדרה הזו, כולם נתנו את התחת"

רועי גלדסטון  08.05.14 - 21:14
תחילת כתבה

הפועל ירושלים כבר יכולה היתה לסגור הכל, או לפחות להתקרב לשלב הבא, אבל הדברים לא עבדו לה כמו שהם עובדים בדרך כלל. הפועל חולון אירחה הערב (חמישי) את האדומים מהבירה במשחק מספר 2 בסדרת רבע גמר הפלייאוף, ניצחה 75:79 והישוותה את המערכה ל-1:1. כעת, הקרב עובר למלחה, שם הקבוצה של בראד גרינברג ביחד עם הקהל הרב שיגיע לאולם הביתי תנסה לשמור על הביתיות.

"זה היה משחק קשה, קרב קשה", אמר גרינברג בסיום, "היו לנו הזדמנויות, שיחקנו גב לגב וזה הפסד קשה, אבל נמשיך הלאה. היתה הגנה אגרסיבית של חולון וצריך לתת להם קרדיט. ברור שאני לא מרוצה מאיבודי הכדור אבל אנחנו צריכים לעצור טוב יותר את סקוטי ריינולדס הוא חדר יותר מדי פעמים לסל".

בתוך כך, בשורות רעות לירושלים. ארט פראחוסקי נפגע באגודל וירד מהפרקט. "לגבי פרחובסקי נדע יותר מחר, כרגע נראה שזו מתיחה אבל נעשה לו צילום מחר ונראה מה קורה", סיכם המאמן.

מנגד, יכולים להיות רק מרוצים. איש לא חשב שהקבוצה מהמקום השביעי תהווה יריבה כל כך שוות כוחות לזו שסיימה את העונה במקום השני. אבל חולון מוכיחה הרבה אופי בשני המשחקים האחרונים ואין ספק שמגיע לה להשוות את הסדרה. "מהמשחק הראשון אמרתי לחבר'ה שאפשר לנצח את הסדרה הזו", אמר המאמ אלעד חסין, "יש בחולון משהו מיוחד. האופי של השחקנים, הקבוצה מאוד צעירה אבל החבר'ה מדהימים. זה משחק של לב ונשמה פחות טאקטיקה והאולם הזה והקהל הזה גורמים לדברים לקרות, אין מה לעשות. היו רגעים הערב שהמשחק היה נראה שהולך לכוון ירושלים, אבל כל השחקנים נתנו את התחת והרבה קרדיט מגיע לשלומי הרוש, הקפטן שלנו. היום העזנו ועשינו דברים מחוץ לקופסה. מי שתכתיב את הקצב במשחק ובסדרה תנצח את הסדרה הזו".