חולון פתחה עונה. חסין: "היתה לי הצעה ממכבי"

מפגן של אבוקות בפחים, האוהדים פרצו לפרקט. המאמן חשף שהצהובים רצו בו כעוזרו של גודס: "בחרתי בחולון"

רועי גלדסטון  02.09.14 - 20:07
תחילת כתבה

זה קורה בכל שנה, אבל נדמה שהפעם זה היה מוטרף במיוחד. הפועל חולון פתחה עונה והאוהדים הרימו את אולם הפחים באוויר עם תצוגה מרהיבה של אבוקות ביציע ופריצה לפרקט כמיטב המסורת. חולוניה, שיוצאת לדרך חדשה עם אלעד חסין על הקווים, הפעם בעונה מלאה, מוכנה עכשיו להסתער על הליגה.

"יש התרגשות וציפייה , חולון זה בית בשבילי.אנחנו רוצים לעשות כיף לקהל, ונקווה שיהיה אקשן גם בבית וגם בחוץ, שנראה קבוצה אטרקטיבית כי באמת כיף בחולון", אמר חסין בתוך האופוריה באולם הפחים, "בואו נגיד שבחולון לא רגילים להמשכיות ועכשיו יש המשכיות שלא היתה הרבה זמן - מבחינת זרים וגם ישראלים. זה מראה על קו ודרך ושנבנה פה משהו. הקרדיט להנהלה ולצוות שרוצה לעשות מחולון מועדון מסודר ושכל אוהד חולם עליו".

חסין מגיע לעונה הזאת עם טונות של מוטיבציה, ואת זה אפשר להבין מהחשיפה הקטנה שהעניק בראיון: "היתה לי הצעה להיות עוזר מאמן במכבי תל אביב ומה שהשאיר אותי בחולון זה המחוייבות והאנשים שהאמינו בי. סיכמתי דברים כבר בפלייאוף וזה דבר שלא קורה הרבה, זה מראה שמאמינים בי. היתה הצעה ממכבי אבל אני מאמין בדרך שלי פה. המקום שלי בחולון ולא רק השנה אלא גם בהמשך".

"הפועל חולון זה מועדון שמציא מכולם את האקסטרה וזה בזכות הקהל שהוא נכס ואין כמוהו בארץ. אני בהחלטה שקיבלתי חשבתי גם על הקהל אליו אני מחויב", הוסיף המאמן, "אתה בא מהנשמה ומהאהבה והכסף והמעמד בצד. אני רוצה לראות קבוצה אגרסיבית ואטרקטיבית. מיקום? 1 או 4 זה לא משנה, נראה מה קורה".

"אני מאוד מתרגש לפתוח עוד עונה", אמר הקפטן שלומי הרוש, "אני לא מתעסק בענייני הנבחרת, אני משתדל להשתפר מבחינת משחק. אני ואלעד חסין פה שנה רביעית ויש בינינו קשר שונה. אני שמח מאוד שהוא המאמן עוד שנה ומקווה שנגיע ביחד להישגים".