שמעון מזרחי: פנאן היה נראה יותר עשיר ממני

יו"ר מכבי ת"א העיד בתביעת אשתו של פנאן: "היה לו שעון קרטייה זהב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.14 - 17:28
מזרחי. "מאיפה אני יודע איך הוא התעשר?" (אלן שיבר)
מזרחי. "מאיפה אני יודע איך הוא התעשר?" (אלן שיבר)
תחילת כתבה

כמעט 5 שנים לאחר שמוני פנאן ז"ל התאבד בתלייה, הפרשה שבה וחוזרת לכותרות. אלמנתו של פנאן, שרון, תובעת פיצויים ממכבי ת"א על סך 2.5 מיליון ש"ח בטענה כי המועדון חייב לפנאן כספים כיוון ששררו ביניהם יחסי עובד-מעביד. מנגד, הצהובים טוענים כי מוני פעל בהתנדבות במועדון והיה בעל מניות, לכן לא היו בין הצדדים יחסי עבודה. היום, יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי העיד בבית הדין האזורי בת"א וחשף את אורח חייו של פנאן.

כשנשאל מזרחי על מקור עושרו של פנאן, ענה היו"ר: "מוני חי ברמה גבוהה מאוד, היה לו שעון קרטייה מזהב. הוא נסע במכונית פאר, היתה לו אאודי פתוחה. הוא התנהל כאיש מאוד אמיד. לפני מותו, הזמין מוני אאודי מאוד מאוד מיוחדת במחיר של כמיליון ש"ח והמכונית הגיעה ארצה".

יו"ר מכבי ת"א המשיך: "מאיפה אני יודע מאין הוא התעשר? מעולם לא נכנסתי לחשבונות הבנק שלו, מעולם הוא לא ביקש ממני הלוואה, הוא ידע להתנהג כאיש מאוד אמיד, אפילו יותר ממני".

מזרחי המשיך להעיד ודיבר על מעמדו של מוני פנאן במכבי ת"א: "מעמדו במכבי היה בדיוק כמו המעמד שלי - 'מתנדב משוגע', זה הכל, זאת האמת". על המנויים שפנאן לקח העיד מזרחי: "הוא לא קנה, הוא לקח. החשבוניות האלה סוגרות את המעגל להראות את המעילה של מוני. הוא לקח מנויים וכשהוא נדרש לשלם עבורם הוא ביקש לכתוב את החשבוניות 'על שם".