"ישראל היא הבית השני, אשמח להצטרף למכבי"

ג'ורדן פארמר, שחקן הצהובים לשעבר: "אם אוכל לזכות ביורוליג זה יהיה נפלא. אני בקשר עם הקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.15 - 14:16
תחילת כתבה

את החודשים הראשונים של עונת 2011/12, בעקבות השביתה ב-NBA, ג'ורדן פארמר בילה במכבי תל אביב. לא מעט זמן עבר מאז עזב הרכז היהודי את ישראל, אבל מתברר כי התקופה הקצרה היתה משמעותית במיוחד עבורו. בראיון שהעניק לתקשורת היוונית, אלוף ה-NBA לשעבר (זכה פעמיים עם הלייקרס) סיפר כי היה שמח ללבוש שוב את המדים הצהובים.

"אשמח לחזור למכבי תל אביב. אנחנו מדברים הרבה, אני בקשר עם הקבוצה", אמר שחקנה של דארושאפקה הטורקית והוסיף: "ישראל היא כמו הבית השני שלי, יש לי הרבה חברים שם. אני בקשר עם אנשי מכבי תל אביב ואם נצליח לסגור, נסגור. אם לא, זה לא משנה, עדיין אוהב את הקבוצה".

אחרי שזכה פעמיים באליפות בליגה הטובה בעולם, פארמר סימן את המטרות הבאות: "אני בן 28 ויש לי עוד הרבה שנים לשחק, אני רוצה להיות בקבוצה בה אשחק כמה שיותר. אני רוצה לזכות באליפויות באירופה ואם אוכל לזכות גם ביורוליג זה יהיה נפלא. שיחקתי חצי שנה בישראל תחת דייויד בלאט ונהניתי מאוד. זה פתח את העיניים שלי לכדורסל האירופאי".

אפרופו דייויד בלאט, פארמר התייחס להצלחה של המאמן הישראלי בקליבלנד קבאלירס. "הם עשו הרבה שינויים במהלך העונה. אני אוהב את בלאט, הוא מאמן מצוין. אני אופטימי לגבי הסיכויים שלהם. אבל יש גם את גולדן סטייט וסן אנטוניו תמיד יכולה להגיע עד הסוף וגם אטלנטה טובה".