ממשיכה בבנייה: חולון החתימה את אלון ספיר

לאחר החתמת שולמן, השחקן הצעיר האריך את חוזהו בקבוצה ב-3 שנים

רועי גלדסטון  22.06.15 - 17:35
ספיר בסדרה מול ראשל"צ (עודד קרני)
ספיר בסדרה מול ראשל"צ (עודד קרני)

תגיות: אלון ספיר

תחילת כתבה

הפועל חולון מתחילה להיכנס לקצב בהכנות לקראת העונה הבאה. כזכור, ההקבוצה החתימה אתמול (שני) את רכז עירוני נהריה בעונה החולפת, אייל שולמן, על חוזה לשנתיים עם אופציה לשנה שלישית. היום המשיכו הסגולים בהחתמות, וגם השחקן הצעיר אלון ספיר, חתם לשלוש שנים וימשיך את דרכו במועדון.

על החתמת שולמן פורסם כאן אתמול באתר, והיום הפועל חולון הוציאה את ההודעה הרשמית. הרכז בן ה-27 הצליח להתברג כשחקן חמישייה אצל רועי חגאי בנהריה, והעמיד ממוצעים של 9.7 נק', 4.4 אס' ו-2.2 רב' לערב. הוא פרץ לתודעה במדי מכבי ראשל"צ לפני כ-4 שנים ומאז הספיק לעבור גם בברק נתניה, עד לחתימה אצל הסגולים מהמרכז.

אלון ספיר, שעשה את פריצתו בחלק השני של העונה, ובמספר משחקים אף פתח בחמישייה, מוערך מאוד במועדון בזכות היכולת המקצועית שהוא מפגין, ובזכות הפן החברתי. "אני שמח ונרגש להמשיך במועדון שבשבילי הוא בית", אמר ספיר לאחר חתימתו בקבוצה, והוסיף: "גדלתי כאן, ואני שמח על האמון שההנהלה והמאמן אלעד חסין נותנים בי. זה כיף גדול בשבילי ואני מקווה להחזיר לקבוצה ולאוהדים על המגרש".

מהמועדון נמסר כי בקרוב תחל מכירת המינויים להיכל העירוני החדש. הרצון של הסגולים הוא להגדיל באופן משמעותי את כמות המינויים בהיכל ולפנות גם לקהל שנמנע עד כה להגיע לאולם הפחים עקב סיבות שונות.