עודד קטש: "הלב נוטה לכיוונה של הפועל אילת"

מאמן הפועל ת"א, שאימן גם את אילת וגם את ירושלים הודה בעד מי הוא בגמר הפלייאוף של ליגת העל. המאמן היה אורח הכבוד בטורניר של ארגון "שער שיוויון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.15 - 18:13
הלב עם אילת. קטש (אלן שיבר)
הלב עם אילת. קטש (אלן שיבר)

תגיות: עודד קטש

תחילת כתבה

אחר הצהריים (שני) הגיעה לסיומה שנת הפעילות במחוז הגליל מהמרכז ערבי של פרויקט "שער שוויון", ושל הארגון כולו, בטורניר סיום חגיגי במגרש נווה גולן ביפו. אל הטורניר הגיע אורח מיוחד, דווקא מתחום הכדורסל, מאמן הפועל ת"א, עודד קטש.

שחקן הערב ומאמן ההווה, הגיע לדבר עם הילדים, כשבערב יתקיים המפגש הראשון בגמר הפלייאוף של ליגת העל, בין שתי קבוצות אותן אימן קטש בשנים האחרונות - הפועל אילת והפועל ירושלים. לשאלה מי מהקבוצות הוא מעדיף שתיקח את האליפות ענה קטש: הלב נוטה לכיוונה של אילת, אימנתי שם בשנתיים האחרונות ויש להם מקום חם בלב שלי".

על פרוייקט "שער שיוויון" אמר המאמן: "שער שוויון הוא פרויקט מדהים ומרגש. הוא נוגע בדיוק במקומות שאמורים למשוך ילדים לספורט, כמו ערכים, כבוד וסובלנות. אלה הדברים שמשכו אותי לספורט, ואותי באופן אישי הפכו לאדם טוב יותר".

מהנהלת שער שוויון נמסר: "אנחנו שמחים מאוד לציין את סיומה של שנת הפעילות המוצלחת במחוז המרכז בטורניר החגיגי, ושמחים שדמות מופת ספורטיבית וחינוכית כאחד, עודד קטש, הגיעה לחלוק איתנו את היום המשמח. אנו מקווים שהילדים יצאו לחופשה מלאי סיפוק ותחושת חופש, אך גם מאמינים שבמהלך החופש ינחו אותם אותם הערכים שהנחלנו בהם במהלך השנה, ויחזרו בשלום לספסלי בתי הספר ולקבוצות "שער שוויון" עם תחילתה של תשע"ו".

"שער שוויון" הוא ארגון חינוכי, חברתי וספורטיבי השואף להקנות מסגרת מועילה לילדים באזורי הפריפריה החברתית של ישראל. הארגון מקים קבוצות בבתי ספר יסודיים, אשר משלבות אימוני כדורגל וטורנירים חודשיים לצד מרכזי למידה לתגבור לימודי ופעילויות חינוכיות להקניית ערכים. בשנת הפעילות תשע"ה, השישית בתולדות הארגון, משתתפים בפרויקט "שער שוויון" כ-1,700 ילדים בגילאי 9-12 בכל רחבי ישראל, בכ-110 בתי ספר יסודיים, מרמת הגולן ועד מצפה רמון.