הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רנדל: אסיר תודה למכבי על כך שהחזירה אותי

אחרי הסאגה מול קובאן, השחקן נחת: "היה בי כעס על התקרית הזו ברוסיה. אני מבין שההחלטה של מכבי לשחרר אותי בקיץ היתה עסקית"

רועי גלדסטון  31.08.15 - 22:53
תחילת כתבה

קיץ לא שיגרתי עבר על בראיין רנדל. זה התחיל עם בדיקות רפואיות בלוקומוטיב קובאן, שם נמצא אי סדרים בקצב הלב של הפורוורד האמריקני. המועדון הרוסי החליט לוותר על שירותיו של רנדל, שעבר בדיקות נוספות בקליניקה בשיקגו ומאוחר יותר חתם שוב במכבי תל אביב. הערב (שני), אחרי רכבת ההרים הזו, רנדל נחת בישראל. אמנם ללא המזוודות שנעלמו ועיכבו את יציאתו, אבל נחת. אגב, סוכניו של רנדל צפויים לתבוע את קובאן אחרי שהשחקן יעבור את הבדיקות הרפואיות במכבי ת"א.

רנדל, הזר השישי בסגל של גיא גודס, התייחס לסאגת קובאן ואמר: "לא ממש רוצה להיכנס לזה. אני יודע שאמרו שלא עברתי את הבדיקות הרפואיות, לכן באופן טבעי הלכנו לקבל חוות דעת נוספת. עשיתי בדיקות נוספות ושום דבר שלילי לא נמצא. ברמה האישית זה מצוין, כי אני לא רוצה למות, בטח שלא בגיל 30... מבחינה מקצועית, כמובן שאני רוצה להמשיך לשחק עוד כמה שנים. אני יכול להגיד שהיה בי כעס אחרי התקרית הזו. זה לא נמשך יותר מדי זמן כי רק רציתי לדעת שהכל בסדר, בכל זאת מפחיד לגלות שיש משהו בלב. אני שמח שמצאו שהכל בסדר גמור ואני ממשיך בחיי".

הפורוורד, מנקודות האור הבודדות בעונה האחרונה של מכבי ת"א, מקווה שבעונה הקרובה הוא גם יגיע להישגים ברמה הקבוצתית. גם הוא יודע, עם זאת, שעשוי לקחת זמן עד שהסגל החדש יתחבר לכדי תלכיד אחד. "אני מכיר חלק מהשחקנים, את ג'ורדן פארמר מה-NBA, את טרבור אמבקווה ואת פבראני קצת פחות", סיפר רנדל והוסיף: "אני חושב שזאת קבוצה מוכשרת, עם שחקנים ששיחקו בדרגים הגבוהים ביותר והצליחו, ועם השילוב של החבר'ה שנמצאים אני מקווה לטוב ביותר".

״האם זה עניין סגור עם מכבי? אצטרך לעבור את הבדיקות הרפואיות כמובן", הדגיש השחקן והבהיר: "אני אסיר תודה שהחזירו אותי. אני מבין שההחלטה לשחרר אותי היתה עסקית ושכדורסל זה בכל זאת עסק. אני פה עכשיו וזה מה שחשוב, ואני שמח שהיה ביני לבין המועדון קשר מספיק טוב כדי ששני הצדדים יוכלו לקחת החלטה. אני שמח לחזור, בעיקר אחרי כל מה שקרה בקובאן".