אלכס צ'וברביץ' חתם על חוזה לשנתיים בחולון

פרסום ראשון: הסנטר של חיפה עובר לחולוניה כמחליף לאייזיק רוזפלט

רועי גלדסטון  12.07.16 - 19:40
תחילת כתבה

פרסום ראשון: לערוץ הספורט נודע כי אלכס צ'וברביץ' חתם בהפועל חולון לשנתיים הקרובות. שחקן הנבחרת עוזב את מכבי חיפה אחרי ארבע עונות בהן הראה התקדמות, והופך לשחקן החיזוק הראשון של הצהובים-סגולים בקיץ הנוכחי. המאמן דן שמיר אמר אחרי החתימה: "אני שמח מאוד על הצטרפותו של אלכס להפועל חולון. הוא מתאים לקבוצה באופי המשחק שלו ואני בטוח שזה יהיה חיבור מוצלח".

כזכור, חולוניה החלה מאוחר את ההכנות לקראת העונה הבאה לאחר שרק בימים האחרונים נחתם הסכם העברת זכויות הניהול ממיקי דורסמן לשלמה אייזיק. אחרי שלא הצליחו לגרום לאייזיק רוזפלט לחכות, למרות שכבר הגיעו להבנות עימו, בחולוניה פעלו מהר וסגרו עם צ'וברביץ'. רוזפלט עזב להפועל ירושלים, שהתלבטה בינו לבין צ'וברביץ'.

בעונה החולפת, הסנטר בן ה-30 (2.12 מטר) קלע 8.6 נקודות והוריד 5 ריבאונדים ב-22 דקות משחק בממוצע. אגב, משחק השיא שלו בעונה שעברה היה נגד חולון, כשקלע 20 נקודות וקטף 8 כדורים חוזרים בהפסד 85:77 בחוץ.

כרגע, בהפועל חולון חתומים גוני יזרעאלי, דודו שמריז, אייל שולמן ואלון ספיר, כאשר גם שלומי הרוש ימשיך בקבוצה. כזכור, דן שמיר ממשיך על פי חוזהו לעונה נוספת כמאמן ועופר רון, אשתקד עוזר המאמן בהפועל ת"א, ישמש כעוזרו.