הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלכסנדר נחת: "הפעם אני ארגיש נוח יותר פה"

פורוורד מכבי ת"א שקיבל אזרחות: "יש לנו ספסל עמוק, עם חבר'ה טובים"

רועי גלדסטון  19.08.16 - 08:43

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

ג'ו אלכנסדר נחת הבוקר (שישי) בישראל כדי להצטרף למכבי ת"א. כזכור, כפי שנחשף בערוץ הספורט, אלכסנדר השלים את תהליך האזרחות שלו בחודשים האחרונים כשהיה בארץ והסדיר את הנושא. הוא אזרח ישראלי מתוקף חוק השבות, עקב משפחה מצד אביו. הפאוור פורוורד האמריקאי חוזר לקדנציה שנייה בישראל וישחק בעמדה מספר 4 יחד עם ויקטור ראד שהוחתם בימים האחרונים.

לפני חודש וקצת חתם בן ה-29 על חוזה לשתי עונות בצהוב כשהוא צפוי להרוויח כ-300 אלף דולר לעונה. במהלך עונת 2014/15 צירפו הצהובים את אלכסנדר, אך הוא לא הצליח להשאיר חותם כשסיים עם ממוצעים של 4.5 נקודות ו-2.2 ריבאונדים. הפעם הוא מקווה שהדברים ילכו בצורה שונה וכי הוא יקבל תפקיד משמעותי בסגל של ארז אדלשטיין.

״הייתי כבר בארץ כדי לסדר את העניין של הניירת לגבי ההיסטוריה של המשפחה שלי, תעודת הלידה ועוד כמה דברים", אמר הפורוורד עם נחיתתו, "ברגע שמכבי התחילו לעזור לי, זה התקדם מהר מאוד ב-5 החודשים האחרונים".

אלכסנדר דיבר על המטרות שלו: "אני רוצה להגיע רענן. זאת התחלה חדשה בשבילי, אני רוצה לעבוד קשה, להכיר את חבריי לקבוצה ושתהיה לנו עונה טובה". וסיפר על מה שהוא יודע לגבי התפקיד שלו בסגל העונה: "אני יודע באיזה עמדה אני בא לשחק. אני מכיר את חבריי לקבוצה, עדיין לא ניהלנו שיחות רציניות וברגע שנעשה את זה בקבוצה יהיה לי יותר מושג".

על הקדנציה הקודמת, בה לא הצליח להרשים יותר מדי במדי הצהובים: "זה תמיד קשה שאתה מגיע לקבוצה באמצע העונה, היו מאבקים שהייתי צריך להתמודד איתם. ברור שכשאני מגיע לקבוצה חדשה כשמתחילה עונה חדשה, עם מאמן חדש אז אני ארגיש נוח יותר והיכולת תהיה טובה יותר".

על אנדרו גאודלוק, שפגש בקדנציה הקודמת במכבי, בהצלבה מול פנרבחצ'ה, אמר: "אני יודע שאנדרו הגיע, אני עוקב אחריו ואני מאוד נרגש לקראת השיתוף פעולה איתו ואני שמח שהוא בצד שלי ולא בצד השני. יש לנו סגל מרגש, במכבי עשו עבודה טובה ואני מצפה כבר לשיתוף פעולה עם כל השחקנים. יש לנו ספסל עמוק ואנחנו בעמדה טובה כדי להשיג את המטרות שלנו בליגה״.