דיווח: פיאניג'אני יחתום השבוע במילאנו

האיטלקים במו"מ מתקדם עם י-ם על גובה סעיף היציאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.17 - 18:10

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

על פי דיווחים ב"ספורטנדו", מאמן הפועל ירושלים, סימונה פיאניג'אני, צפוי לנחות במילאנו מחר (שלישי) על מנת לחתום על חוזה ל-3 שנים אצל אולימפיה מילאנו.

ממה שאנחנו יודעים כרגע, הקבוצה האיטלקית נמצאת בשלבי משא ומתן מתקדמים מול הפועל ירושלים על מנת לסגור את גובה התשלום על סעיף היציאה של המאמן. כידוע, פיאניג'אני נמצא תחת חוזה אצל האלופה, ולכן ישוחרר רק תמורת תשלום.

לפני כמה ימים דיבר מנכ"ל הפועל ירושלים, גיא הראל, בתוכנית "חמישיות" על עתידו של פיאניג'אני ואמר: "הסיפור לא נגמר. יש לו חוזה לעוד עונה, ועכשיו משוחחים עם הסוכן שלו. הייתה לנו מערכת יחסית מצוינת. הסוכן אמר שיש סיטואציה במילאנו וישמח שנמצא פתרון, אין לנו עדיין כזה. אנחנו עדיין מדברים, נראה איך זה ייגמר".

"אם פיאניג'אני רוצה, הוא יישאר. היו עליו ביקורות, מוצדקות או לא. כשאתה במועדון עם ציפיות הביקורות חלק מהסיפור", הוסיף הראל על האיטלקי. "אנחנו מאמינים בבחינת דברים לאורך שנים. חווינו איתו עונה מצוינת והוכיחה את זה מבחינת תוצאות".

אם יעזוב, מילאנו תהיה משרת האימון החמישית של פיאניג'אני בקריירה. המאמן החל את דרכו בסיינה, שם כיהן כעוזר מ-1995 עד 2006. לאחר מכן הפך למאמן ראשי עד 2012. מ-2009 עד 2015 שימש כמאמן הנבחרת הלאומית, איתה ניצח את ישראל ביורובאסקט האחרון. בעונת 12/13 אימן את פנרבחצ'ה הטורקית וכידוע בשנה האחרונה אימן את הפועל ירושלים, איתה לקח את האליפות בליגת ווינר סל.