דייסון: "לא מרגישים לחץ לקראת הגביע"

הגארד כבר חושב על חולון: "טוב לנו אם גלן רייס ישתולל"

רועי כהן
רועי כהן  05.02.18 - 11:25
תחילת כתבה

הניצחון הביתי של הפועל ירושלים על הפועל אילת אמש (ראשון) אולי לא היה מרשים במיוחד, אבל היה חשוב מאוד לאלופה כדי לקטוע את המומנטום השלילי שנצבר אחרי שני ההפסדים הרצופים להפועל ת"א ולמכבי אשדוד, ולצבור מעט ביטחון לקראת מפגש חצי גמר הגביע נגד הפועל חולון.

הקהל הירושלמי כבר מוכן לחצי הגמר, ואתמול בסיום המשחק שר לשחקנים את שיר הגביע המסורתי, וכמובן לא שכח להקניט את היריבה עם השיר "חולוניה? זה מכבי, אין הפועל בצהוב". גם ג'רום דייסון מבין היטב מה האוהדים רוצים ואמר בסיום המשחק: "הניצחון הזה היה מאוד חשוב כדי לצבור מומנטום לקראת הגביע. אף אחד מאיתנו לא רצה להגיע לחצי הגמר עם שלושה הפסדים רצופים".

"הכי חשוב זה שהראינו לוח לחימה עד הסוף, בניגוד לשני ההפסדים האחרונים שבהם הפסקנו לשחק בשלב מסוים. אנחנו לא ממש מרגישים לחץ כי כקבוצה הרבה מאיתנו כבר היינו במעמדים כאלה, אנחנו יודעים מה נחוץ כדי לקחת את הגביע. אנחנו יודעים שחולון תבוא להילחם אבל השנה אנחנו מאוד רוצים לקחת את הגביע הזה".

על הדרך לעצור את גלן רייס ג'וניור אמר: "צריך מאמץ קבוצתי. אם הוא רוצה להשתולל ולזרוק מתי שבא לו זה דווקא יהיה טוב לנו, אבל המפתח הוא לעצור אותם כקבוצה". על ביקורו של אמארה סטודמאייר: "לפני שהוא בא הוא שאל אם אנחנו צריכים שהוא יביא לנו דברים מהבית. זה אמארה, חבר מצוין, תמיד טוב לראות אותו. נאמר כבר הכל על עד כמה הוא חסר לנו בקבוצה".