הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צומת קטש: ערב הבכורה המאכזב של מאמן י-ם

המבחן הגדול שלו ועד כמה השחקנים אשמים? צפו בכתבה

עדי הרשליקוביץ
עדי הרשליקוביץ  05.03.18 - 19:58
תחילת כתבה

יש משפט שאומר "מוטב לנו להיות תלויים זה בזה, מאשר זה ליד זה". כנראה ששחקני הפועל ירושלים עדיין לא הפנימו את זה. חבורה של שחקנים שגרמה כבר לשני מאמנים לאבד את מקום העבודה שלהם. עכשיו, הגיע השלישי והתמונה כבר תלויה לצידם.

ההזדמנות האחרונה להציל את העונה של הפועל ירושלים עוברת לידיים של עודד קטש. הפועל ירושלים חווה העונה את מה שמכבי תל אביב חוותה בעונה שעברה. ציפיות גדולות עם סגל מפואר, אך גם התרסקות מפוארת לא פחות. שלושה זרים שכבר נשלחו הביתה ושני מאמנים מפוטרים, עם כל החבילה הזו קטש צריך להתמודד כעת.

אתמול (ראשון) מול בני הרצליה הצנועה, גם אפקט המאמן החדש לא עבד. האוהדים האדומים, שטעמו שתי אליפויות בשלוש השנים האחרונות, הפנימו כבר שהעונה הנוכחית קשה ויודעים למי להפנות את האצבע המאשימה - השחקנים. נכון שתמיד הכי קל להאשים את המאמן, אבל הכישלון בירושלים הוא בבניית הסגל, בבחירת הזרים ויותר מהכל - בחוסר החיבור ביניהם. אובדן חדוות המשחק צועק החוצה.

בניגוד לשנה שעברה עם אמארה סטודמאייר, התחושה היא שבהפועל ירושלים של העונה אין שום פיגורה. עבור קטש מדובר באתגר כפול - גם מאמן נבחרת שנמצאת בחוסר וודאות, וגם כניסה לקבוצה מרוסקת באמצע העונה. המאמן נכשל במכבי ת"א ובקדנציה הקודמת בירושלים, כך שקטש מודע היטב לכך שכישלון נוסף במועדון גדול שוב יעלה את השאלה - האם הוא מתאים רק לקבוצות קטנות? ליווינו אותו בערב הבכורה המאכזב בארנה.