שוב כתום: טפירו מונה למנכ"ל נס ציונה

שחקן העבר יחליף את דניאל רביץ: "נרגש לחזור למשפחה הזו"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  20.06.18 - 20:26
תחילת כתבה

שינויים מפתיעים בעירוני נס ציונה: מאיר טפירו מונה למנכ"ל המועדון ויחליף את דניאל רביץ, שמילא את התפקיד בעונה החולפת. טפירו צפוי גם להיות מעורב בצד המקצועי ולעבוד בצוות עם המאמן נדב זילברשטיין. "אני שמח להצטרף למשפחת נס ציונה ונרגש מההזדמנות להיות שוב חלק מהמועדון הגדול הזה שנקרא עירוני נס ציונה", אמר טפירו, ששיחק כידוע בלב המושבה שתי עונות בקדנציה הקודמת של הקבוצה בליגת העל.

רביץ נפרד מהכתומים אחרי עונה אחת, שהוכתרה על ידי כל המעורבים כהצלחה. "בהחלטה לא פשוטה אני מסיים את דרכי במועדון אחרי עונה שהייתה חוויה אחת גדולה", הוא אמר. "למדתי להכיר ארגון ועיר שלמה אשר פועלים מהלב. אני שמח על עונה טובה בפן המקצועי וחושב שלמרות כל הקשיים עשינו עונה יותר מראויה ואנחנו צריכים להיות גאים בה".

היו״ר יניב מזרחי סיכם: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות לדניאל רביץ על המקצועיות והרוגע שהקרין על המערכת. אין שמח ממני להחזיר את מאיר למועדון שלנו, יש לו מניות רבות במיתוג המועדון שלנו כמועדון מוביל בכדורסל הישראלי עם שנתיים מוצלחות כשחקן הקבוצה. למאיר ניסיון רב בכל תחומי הכדורסל שאני בטוח שיעזור לנו בהמשך קידום והעצמת המועדון בשנים הקרובות".

במקביל, בנס ציונה ממשיכים לשקול מאד בחיוב את האפשרות לשחק באירופה בעונה הבאה. בקבוצה מתכוונים להופיע ביורופקאפ, וטוענים כי יש סיכויים גבוהים שהדבר אכן יקרה, למרות העלויות הגבוהות הכרוכות בכך.