הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קאליף וואייט חתם לעונה בהפועל חולון

הגארד שב לקדנציה שנייה. דן שמיר: "שמחה גדולה לכולנו"

עמרי מנהיים ורועי כהן  07.07.18 - 19:24
תחילת כתבה

למרות העונה הטובה שעשתה, שכללה זכייה בגביע המדינה והגעה לגמר הפיינל פור, הפועל חולון התחילה את הקיץ ברגל שמאל כשאיבדה שלושה מנכסיה להפועל ירושלים: עוזר המאמן יונתן אלון, טיישון תומאס ותמיר בלאט. אבל אחרי החתמתו של עמית שמחון, חולוניה סיכמה לעונה אחת עם קאליף ווייאט.

מאמן הקבוצה, דן שמיר, שהיה זה שהביא אותו במקור לישראל כשהדריך את הפועל אילת: "שמחה גדולה בשביל כל משפחת הפועל חולון לקבל בחזרה את קאליף וואייט. הפציעה של קאליף בפברואר 2017 הייתה נקודה לא פשוטה עבור כולנו, ואני שמח לקבל אותו אחרי שנה וחצי, בתקווה להמשיך בעבודה המשותפת מאיפה שעצרנו".

ווייאט רשם קדנציה קודמת טובה מאוד במדי חולון, עד שקרע את הרצועה הצולבת וגמר את העונה לפני כשנתיים. מאז, חזר לנס ציונה והיה בורג חשוב ההעפלה לפלייאוף. כעת ווייאט חוזר לסגול וצפוי להחליף את טו הולוואי שלא צפוי להמשיך בקבוצה.

בחולון הביעו רצון לשמור על הסגל הקיים מהעונה שעברה, אך בינתיים נראה כי הקבוצה הולכת למתיחת פנים רצינית. ג'ורדן המילטון לא נמצא ברמת השכר שחולון יכולה לשלם, מעמדו של ג'ו אלכסנדר לא ברור, הולוואי כאמור צפוי לעזוב בעקבות הגעתו של ווייאט וגלן רייס ג'וניור כמובן לא ימשיך.