דרוקר: "אחרי שנתחבר, השמיים הם הגבול"

מאמן אילת במסע"ת. אבי בן שימול: "נעשה הכל כדי להצליח"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  20.09.18 - 22:22
פותחים עונה (צילום: חיים דויד)
פותחים עונה (צילום: חיים דויד)
תחילת כתבה

הפועל אילת מתכוננת לחזרה לפרקט. הקבוצה הדרומית ערכה הערב (חמישי) מסיבת עיתונאים חגיגית לפתיחת העונה בהשתתפות השחקנים, הצוות המקצועי, ההנהלה וראש העיר, מאיר יצחק הלוי.

"אני שמח להגיע לקדנציה שנייה באילת, מודה לכולם על ההזדמנות ומבטיח שאני וכל השחקנים נעשה את הכל על מנת לשחזר את ההצלחה", אמר הקפטן אבי בן שימול. המאמן שרון דרוקר אמר: "יש לנו סגל טוב שיכול להוביל להצלחה. כבר במשחקי ההכנה ניתן היה לראות שבנינו כאן בסיס טוב וברגע שהקבוצה תתחבר, השמיים הם הגבול. חשוב לנו למשוך את הקהל המקומי למשחקים".

היו"ר נחי אינדיק הוסיף: "אני רוצה להודות לראש העיר, מאיר יצחק הלוי, על התמיכה בקבוצה לאורך השנים ורוצה לאחל לצוות המקצועי ולשחקנים שנה של הצלחות והישגים מכובדים שיציבו את הפועל אילת בקדמת הבמה של הכדורסל הישראלי". מאיר יצחק הלוי אמר: "הפועל אילת היא גאווה גדולה לעיר ותושביה. אילת הינה עיר של ספורט, אשר מארחת אירועי ספורט בינלאומיים לאורך השנה וקבוצת הכדורסל שלנו הפכה לחברת קבע בליגת העל".

בתוך כך, אילת הודיעה על ספונסר ראשי חדש: קניון "מול הים", במקום רשת מלונות פתאל שתמכה בקבוצה בשנים האחרונות. גם רשת מלונות דן תתמוך בקבוצה.