קטש: "אסור לנו להתחיל ככה משחקים"

מאמן ירושלים אחרי ההפסד לראשל"צ. שרף: "מתפלל שזה יימשך"

רועי כהן
רועי כהן  02.10.18 - 22:18
תחילת כתבה

פחות מ-24 שעות אחרי הניצחון על מכבי ת"א, מכבי ראשל"צ הציגה כדורסל מצויין וגברה הערב (שלישי) 81:92 על הפועל ירושלים כדי להעפיל בפעם השניה בתולדותיה לגמר גביע ווינר. ביום חמישי היא תפגוש בקרב על התואר הראשון העונה, את הפועל ב"ש שניצחה את מכבי אשדוד אחרי שתי הארכות.

עודד קטש, מאמן ירושלים, לא חשב שהשחקנים שלו הגיעו זחוחים: "לא הרגשתי שהשחקנים שלי הגיעו שאננים. זה לא מתאים להם. אבל לא היינו אחראים. אנחנו צריכים להבין שאנחנו קבוצה עמוקה ויכולים להשתמש בעבירות שלנו. סבלנו מיום קליעה כזה נוראי שהרבה זריקות לא נכנסו  וראשל"צ צופפה את הצבע. עם קצת יותר אחראיות וריכוז, היינו יכולים לנצח".

"המשחק היה רע מאוד. לא ניצלנו את העובדה שהגענו יותר רעננים. פתחנו את המשחק בלי אגרסיביות וככה אסור להתחיל משחקים. השחקנים צריכים להבין שלא יכול להיות שנתחיל ככה במשחק שהוא על תואר. היו עוד דברים מקצועיים פחות טובים. היינו צריכים להיות יותר סבלניים וחכמים, אבל הכל התחיל מהפתיחה החלשה שלנו".

צביקה שרף, מאמן ראשל"צ, סיפר: "אני לא מלקק לשחקנים שלי. אני מסיר בפניהם את הכובע. לא היינו מוכנים לזה. עברנו 40 דקות קשות מול מכבי ת"א ו-40 דקות מול הפועל ירושלים. אנחנו בסוף נופלים מהרגליים אבל עשינו שני משחקים יוצאים מהכלל. אנחנו קולעים מעל 90 נקודות ושומרים קבוצות על סקור טוב. עכשיו צריך להתפלל שזה ימשיך".

"אני לא רוצה לצאת בהצהרות. לא יצא לי לחשוב עדיין על הגמר. ב"ש עלתה לשם בצדק אחרי שהדיחה את חולון. אסור לזלזל בה ואנחנו צריכים להגיע צנועים. זה הדבר הראשון שאומר לשחקנים שלי".