ירושלים ביקרה בביה"ח. אליהו: "אתם הגיבורים"

האדומים ערכו ביקור חנוכה במחלקת ילדים בהדסה עין כרם

רועי כהן
רועי כהן  06.12.18 - 17:29
תחילת כתבה

כמיטב מסורת החג החנוכה, שחקני הפועל ירושלים ביקרו היום (חמישי) במחלקת הילדים של בית החולים הדסה עין כרם. את הביקור פתחו השחקנים בטקס הדלקת נרות חגיגי בהשתתפות ילדי המחלקה.

קפטן הקבוצה, ליאור אליהו, נשא דברים בפני הילדים: "אתם רואים את החברים פה סביבי. אנחנו משחקים כדורסל, נלחמים על גביעים, על אליפויות, אבל אתם הגיבורים האמיתיים של החיים. מאחל לכם שנגיע לבקר בשנה באה ואף אחד מכם כבר לא יצטרך להיות כאן". בהמשך הביקור סיירו השחקנים בין החדרים השונים, שוחחו עם הילדים המאושפזים והעניקו להם תיקים עמוסים במגוון מתנות לרגל החג.

אירועי חג החנוכה צפויים להימשך גם במוצאי השבת הקרובה (20:30), כאשר משחק הבית נגד הפועל תל אביב ייערך בסימן הצדעה לילדי ארגון "שלוה".

המאמן עודד קטש אמר בביקור: "עבר עשיתי הרבה ביקורים כאלה וזה מרגש כל פעם מחדש. האירועים האלה, לראות את השמחה והחיבור לקהילה, והיכולת והזכות שיש לנו לבוא וקצת לשמח אותם, קצת לחזק אותם, גם אם זה לא יתרום להחלמה ושזה רק למצב רוח - זאת זכות גדולה וזה ניצחון עוד הרבה לפני שהמשחק מתחיל". טיישון תומאס הוסיף: "הרגשה טובה להיות כאן בשביל הילדים שצריכים את החיזוק הזה".