למרות שנחתך: מנקו יתייצב למשחק מול י-ם

הפורוורד מעוניין לכבד את חוזהו בהפועל, שמחפשת זר בעמדתו

עמרי מנהיים  07.12.18 - 18:38
תחילת כתבה

לראשונה מאז הזעזוע בסגל בדמות השחרור של רפי מנקו, הפועל תל אביב תעלה מחר (שבת) ב-20:30 על הפרקט, כשתפגוש את הפועל י-ם למשחק מסקרן בארנה. מנקו עצמו, שמעוניין להישאר, התאמן עם הקבוצה בחמישי ושישי, אך לא נכלל בסגל ולא יתלבש.

  • שבת ב-20:30 ב-SPORT5 4K: הפועל ירושלים מול הפועל ת"א

הסיפור עם מנקו לא נגמר כאן. על אף שמבחינת הפועל ת"א הפורוורד לא חלק מהקבוצה, מנקו מתכוון להופיע גם למשחק מול הפועל ירושלים. הסיבה לכך היא שהוא מתעקש לכבד את חוזהו ולעמוד בכל חובותיו, על אף שהקבוצה הודיעה שהיא מעוניינת להשתחרר ממנו.

הפועל ת"א כבר הודיעה שלא תאפשר למנקו להתאמן ואף שלחה מכתבים לנציג השחקן וארגון השחקנים בנושא. למרות זאת, הפורוורד המשיך להתייצב לאימונים והקבוצה אף איפשרה לו לעשות כן.

בינתיים, האדומים מתל אביב עדיין מחפשים זר איכותי, כשהכוונה היא למצוא אחד כזה על העמדה של מנקו, בתקווה אפילו עד למחזור הבא. נכון לעכשיו, להפועל שלושה זרים בלבד, כשייתכן כי בעתיד היא תרצה גם לצרף רכז, שיגיע על חשבונו של ג׳מאל שולר, אם וכאשר יוחתם אחד כזה.

בינתיים, דני פרנקו יתמרן עם שחקן אחד פחות בסגל, כשהוא נותר למעשה עם שלושה ישראלים בכירים - רביב לימונד, ריצ׳ארד האוול ותומר גינת, שיקבל לפני המשחק את תואר ה״ישראלי המצטיין של החודש״.

הפגרה באה מבחינת הפועל בתזמון לא כל כך טוב, שכן לפניה היא הצליחה לרשום רצף של שני ניצחונות, לאחר שכזכור נכנסה לסחרור עם חמישה הפסדים. למעשה, מאז הצירוף של מקניל והאוול, הקבוצה במאזן של 0:2, כשבמועדון יש שביעות רצון גדולה מההשתלבות המהירה של השניים.

הדפס