מנקו והפועל יעמדו לדיון בביה"ד לעבודה

האדומים תקפו: "נציגיו ממשיכים בפסטיבל במקום לדאוג לו"

עמרי מנהיים  17.12.18 - 21:21
תחילת כתבה

בווידאו: התבוסה של הפועל ת"א לנהריה

פרשת רפי מנקו עדיין רחוקה מאוד מסיום. בשבוע הבא צפוי להתקיים בבית הדין לעבודה דיון בהשתתפות הפורוורד ונציגי הפועל תל אביב שיעסוק בבקשתו לחזור לקבוצה, זאת לאחר שבית הדין דחה את בקשתו להוציא צו במעמד צד אחד שיורה על השבתו המיידית.

בסביבתו של מנקו דוחים את טענות הפועל שלפיהן הם ביקשו דיון במעמד צד אחד. ״זה שקר וכזב״, אמרו מקורבים לשחקן, וטענו כי הדרישה מצידם היתה לקיים דיון בבקשה לבטל את פיטוריו של מנקו, תוך החזרתו לפעילויות הקבוצה - אימונים ומשחקים - במקביל להמשך קיום ההתחייבויות החוזיות בין הקבוצה לשחקן.

בהפועל ת"א זועמים על ההדלפות מצד ארגון השחקנים, שלטענתם מוסר מידע חלקי שמטרתו לפגוע בקבוצה. מהקבוצה נמסר: "מנקו ונציגיו ממשיכים בפסטיבל התקשורתי על גבו של השחקן, במקום לדאוג לשחקן ולקריירה שלו. הם שוכחים לספר שביקשו היום מבית המשפט צו במעמד צד אחד שיורה להפועל תל אביב להחזירו מיידית לקבוצה - ונדחו".

"הם מתקשים להסביר את הטענה שהפועל ת״א כביכול מתעמרת, משפילה ורומסת את השחקן ועוד בדותות נוספות, ובאותה נשימה השחקן מתעקש לחזור ולשחק בקבוצה שכך לטענתו פוגעת בו. כנראה שהאמת קצת שונה", הוסיפו במועדון האדום.