מבלי שקיים אימון: אקון-פרסל בסגל לחולון

בשישי: הרכש של הפועל עשוי לערוך בכורה. האוול בספק

עמרי מנהיים  20.12.18 - 14:02
תחילת כתבה

הפועל תל אביב תנסה לצאת מחר (שישי) מהמשבר כשתארח ב-13:45 את הפועל חולון, במשחק שהוקדם מהמחזור ה-16, כאשר הרכש הטרי, דבון אקון-פרסל, עשוי לשחק למרות הכל.

הגארד-פורוורד האמריקאי ינחת בשעות הערב, כאשר בהפועל מתכננים בכל מקרה לרשום אותו בסגל למשחק. במידה שיגיע השחרור הבין הלאומי שלו עד מחר בבוקר, הוא עשוי לשחק (לאחר שיעבור גם בדיקות רפואיות), מבלי שקיים אימון מלא עם הקבוצה. "בכל מקרה הוא עוד צריך להתאקלם וזה לוקח זמן", אמר דני פרנקו. "זה שחקן שניסינו להביא  עוד בקיץ. אם הוא שיחק פה כמו שאני מכיר אותו, הוא שחקן ששווה לקנות כרטיס בשבילו".

שחקן נוסף שעוד לא ברור אם ישחק הוא ריצ׳ארד האוול. הסנטר, שנעדר מהמשחק מול נהריה במחזור הקודם, לקח חלק באימון המסכם - אך עשה זאת בעצימות נמוכה יחסית. רק מחר בבוקר, בהתאם לאיך שירגיש, תתקבל החלטה בנוגע אליו. "יש לו בעיה בברך, יכול להיות שזה משהו חולף ויכול להיות שלא", התייחס פרנקו. "ננסה לראות איך הוא מרגיש, איך הוא קם מחר. הוא רוצה לשחק, יש לו מוטיבציה להיות על המגרש".

כך או כך, האדומים ירצו לתקן הרושם מהמשחק הקודם, אז הובסו בידי נהריה. פרנקו סיכם: "הגיע שחקן חדש, הדבר שהכי חשוב לנו זה לראות את ההיררכיה והסדר ולנצל יותר טוב את הכלים שיש לנו. הליגה לא תחכה לנו, אנחנו רוצים להיות יותר טובים".