אחרי ההשעיה: מתיחות בין אליהו לקטש

מאמן י-ם לא אהב את התנהלות השחקן באימון ביום שישי. המועדון הודיע: הפורוורד ישוב מול גלבוע/גליל

רועי כהן
רועי כהן  12.01.19 - 19:34
תחילת כתבה

הסאגה בין ליאור אליהו לעודד קטש מסרבת לגווע: על אף הודעה רשמית מהפועל ירושלים שלפיה המאמן והקפטן קיימו שיחה ויישרו את ההדורים, הוחלט כי השחקן לא ישחק הערב (שבת) מול עירוני נס ציונה וגם לא ביום שלישי מול פואנלבראדה, אלא רק במחזור הבא בליגה מול גלבוע/גליל.

אליהו חזר להתאמן ביום שישי. בירושלים קיוו כי בעקבות השעייתו והעימות עם קטש, הוא יגיע באנרגיות מחודשות וישאיר את העימות מאחוריו, אך בפועל קרה בדיוק ההיפך. אליהו נראה באימון חסר מוטיבציה מתמיד ועל פי גורם בקבוצה ביצע בעצלתיים את הוראות המאמנים.

במקרה מסוים הוא אף התרשל בירידה להגנה, קטש העיר לו על כך ובהמשך הורה לו אף לשבת בצד ולא לקח חלק בתרגול. יש לציין כי אליהו סיים את האימון ובסוף השבוע נערכה אותה שיחה בין קטש, המנכ"ל גיא הראל ואליהו. ההחלטה שלא לשלב את אליהו הערב ובמשחק הבא באירופה היא של ההנהלה ולא נבעה מבקשה של השחקן עצמו.

קטש אמר: "זה עניין פרסונלי, אי אפשר להשליך מסיפור של שחקן אחד לשני. אני מקווה שזה ישפיע על אליהו לטובה ואני לא רואה סיבה שלא מהיכרות שלי איתו. הייתה לנו שיחה טובה, הוא חזר להתאמן עם הקבוצה והוא צפוי לחזור ולשחק בשבוע הבא מול גלבוע".

הדפס