מכבי ת"א מתכוונת להציע לכספי חוזה ענק ל-3 שנים

האם הפורוורד בדרך לקאמבק? הצהובים מתכוונים להגיש לו הצעה חסרת תקדים ולכלול גם את סרט הקפטן: "רוצים לראות אותו פורש בצהוב, ומוכנים לעשות הרבה בשביל זה"

רועי כהן
רועי כהן  12.02.19 - 09:30
תחילת כתבה

האם הבשילו התנאים לחזרתו של עמרי כספי למכבי ת"א? לאתר ערוץ הספורט נודע כי הצהובים מתכוונים להגיש הצעת ענק לכספי בחוזה ל-3 עונות החל מהעונה הבאה. במכבי היו רוצים לראות את כספי חוזר כבר העונה, אחרי שיחלים מהפציעה, אך הסיכויים לכך נמוכים.

מדובר ביוזמה שנמצאת בחיתוליה מבחינת ראשי מכבי. אצל האלופה קיים רצון עז לראות את כספי חוזר למועדון שבו גדל, ובזמן שעדיין לא דנו בגובה החוזה, הכוונה בשורות הצהובים היא להביא לשולחן הצעה בסדר גודל חסר תקדים בקנה המידה של המועדון, בו יציעו לכספי גם את סרט הקפטן.

"אנחנו רוצים לראות את עמרי פורש בצהוב", אמר גורם בכיר במכבי, "ואנחנו מוכנים לעשות הרבה בשביל זה. עמרי עשה קריירה מפוארת ב-NBA ואם הוא יחליט שהפרק הזה יסתיים, אנחנו נהיה מאושרים לקבל אותו".

מבחינת כספי, קשה לדעת איזו החלטה יקבל על עתידו. הישראלי הראשון ב-NBA התבטא בעבר כי הוא רוצה לסיים את הקריירה בליגה הטובה בעולם, וייתכן שדווקא בגלל התקופה הלא ממצה בממפיס הוא יקבל מוטיבציה מחודשת להמשיך ב-NBA.

עד שנפצע ונחתך מהגריזליז, כספי שיחק 36 משחקים שבהם רשם 14.5 דקות, 6.2 נק' ו-3.1 ריבאונדים. בסך הכל, כספי שיחק 588 משחקים בליגה הטובה בעולם, שבהם רשם 7.9 נק' ו-4 ריבאונדים למשחק.