"טל דן נפלא, כשהוא לא טוב אנחנו לא טובים"

זילברשטיין לאחר ניצחון נס ציונה על ב"ש: "הוא מנהיג אמיתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.02.19 - 23:07
תחילת כתבה

זה כמעט ברח לה בין האצבעות בסיום, אבל נס ציונה חזרה למסלול הניצחונות בזירה המקומית לאחר 78:90 על הפועל ב"ש, אחרי שההפרש הגיע ל-33 נקודות. בעקבות הניצחון, הכתומים עלו באופן זמני עד למקום החמישי בטבלה והתבססו בחלק העליון. המאמנים התייחסו להתמודדות לאחר המשחק.

"שיחקנו 2 וחצי רבעים מצויין", פתח את דבריו נדב זילברשטיין. "שמרנו יוצא מן הכלל, עמדנו בכל המפתחות שלנו למעט ריבאונד ההגנה והתקפנו נפלא הרבה מאוד דקות. מהרבע האחרון נצטרך ללמוד, אסור לנו להגיע למצב בו אנחנו מורידים את הרגל מהדוושה כך. החשש קיים כי זה מקרה שחוזר על עצמו, אך נלמד מזה להבא. דן? הוא נפלא, הוא יודע להנהיג את הקבוצה בסיטואציות קשות, כשהוא לא טוב זה משפיע עלינו".

המאמן המפסיד, רמי הדר, נשמע פחות מרוצה בסיום: "קשה להסביר מה קרה. זה לא משחק מחשב שאתה מכניס נתונים וזה עובד, משהו לא התחבר. מאוכזב בעיקר מאיך שנכנסנו למשחק אבל אופטימי להמשך. אין פה חמישייה קבועה, אנחנו קבוצה מוגבלת בכישרון בלי עדי כהן סבן וסמאג' כריסטון, נצטרך למצוא פתרונות".

המצטיין, טל דן, הוסיף על דברי מאמנו: "הטריפל דאבל לא משנה, העיקר הניצחון. איבדנו ריכוז בסוף, הייתה נפילת מתח כמו באשדוד ונצטרך לראות איך מתקנים את זה. אבל יש לנו המון ביטחון בעצמנו וביכולת שלנו לנצח משחקים".

הדפס