אקון פרסל שוחרר. מו"מ עם גארלון גרין

הפורוורד המאכזב של הפועל ת"א עזב. האדומים סימנו מחליף

עמרי מנהיים  19.02.19 - 10:32
תחילת כתבה

הפועל תל אביב השלימה שינוי נוסף בסגל: דבון אקון פרסל, שהצטרף רק לפני כחודשיים ושוב ביקש לעזוב, עזב באופן סופי אחרי שבמועדון החליטו שלא עמדו בדרכו והמאמן דני פרנקו יחפש במהלך הפגרה זר חדש.

אקון פרסל רשם שמונה משחקים במדים האדומים, בהם קלע 7.6 נקודות בלבד ב-22 דקות על הפרקט. הוא הוסיף גם 2.6 ריבאונדים ו-1.9 אסיסטים - בהחלט תרומה דלה ביחס לציפיות ממנו.

הפורוורד, ששיחק העונה בדנבר מה-NBA, ביקש לעזוב עוד לפני שבוע הגביע, אבל נשאר בסופו של דבר לאחר שיחה עם פרנקו, שרצה להימנע מטלטלה לפני המפגש מול מכבי ראשון לציון. אלא שאתמול, השחקן ביקש פעם נוספת להשתחרר מחוזהו עד לתום העונה.

בהפועל ת"א קיבלו כאמור את הבקשה - שהייתה רצון הדדי של שני הצדדים. בעוד שאקון פרסל לא התאקלם מקצועית, בקבוצה היתה אכזבה מיכולתו, שכן שם ציפו לקבל שחקן טוב ומשמעותי יותר, לאור העובדה שאף התעניינו בו בקיץ והוא דרש שכר גבוה מאוד.

הזר שאמור להגיע במקום אקון פרסל יהיה השביעי העונה של הפועל ת"א, מה שאומר שיישאר לה חילוף אחד. כזכור, ג׳ונתן הולמס ודאלאס מור, שפתחו את העונה במדים האדומים, שוחררו מוקדם יותר העונה.

מי שנמצא בראש הרשימה של הפועל ת"א הוא גארלון גרין, פורוורד ששוחרר לאחרונה מחימקי מוסקבה, לאחר שהיה חתום אצלה על חוזה לשלושה חודשים. הוא רשם 11 הופעות יורוליג העונה והעמיד ממוצעים של 4.3 נקודות, 1.2 ריבאונדים ו-0.4 אסיסטים ב-14:51 דקות.