רשמית: הפועל י-ם החתימה את אקס הפועל ת"א, קונגר

הפורוורד מצטרף לפחות באופן זמני כגיבוי לג'ונסון. החוזה עימו לחודש וחצי, עם אופציה להארכה עד תום העונה. קטש: המשך ישיר להצהרה שלנו על רצון להתמודד על כל התארים

רועי כהן
רועי כהן  22.02.19 - 13:37
תחילת כתבה

יש מחליף: הפועל ירושלים השלימה את עסקת  דימיטריוס קונגר (28, 1.98), ששיחק בהפועל ת"א במהלך עונת 2015-2016. הפורוורד האמריקני מצטרף למחזיקת הגביע בחוזה זמני לחודש וחצי, עם אופציה להארכה עד סוף העונה.

מאז שעזב את ישראל, קונגר שיחק באנטוורפן הבלגית וכן בחובנטוד בדאלונה, וברוב הקבוצות שמר על ממוצעים דו ספרתיים. את העונה הנוכחית פתח בלה מאן הצרפתית, ובנובמבר האחרון עבר לאדלייד מהליגה האוסטרלית, שם הוא שיחק עד היום.

קונגר הוא לא שם גדול, אבל בסיטואציה הנוכחית ירושלים חיפשה בדיוק שחקן מהסוג שלו - כזה שניזון מהקבוצה ולא צפוי לשנות את הדינמיקה הקבוצתית.

מאמן הקבוצה, עודד קטש, אמר על קונגר: "ההחתמה שלו היא המשך ישיר להצהרה שלנו על הרצון להתמודד על כל התארים שנמצאים על השולחן. נוצר צורך לחזק את עמדות הפורוורד לקראת שלבי ההכרעה בצ'מפיונס ליג עקב הפציעה של כריס ג'ונסון וקונגר, מעבר ליכולותיו המוכרות כשחקן, כבר הוכיח שהוא מסוגל להשתלב בתוך מערכת שרצה ביחד תקופה ארוכה ולתת את שלו. אני סומך עליו ומאמין שכך יהיה גם אצלנו"

הדפס