זילברשטיין: "השופטים? זה היה יותר מדי"

מאמן נס ציונה התלונן אחרי ההפסד להפועל תל אביב. פרנקו: "שולר הופך אותנו לקבוצה טובה יותר לאחרונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.19 - 23:06
תחילת כתבה

הפועל תל אביב השלימה הערב (חמישי) ניצחון שלישי ברציפות כשגברה 85:89 בחוץ על עירוני נס ציונה. האדומים פתחו לא טוב את המשחק, אך חזרו מפיגור במחצית השנייה.

המאמן המפסיד, נדב זילברשטיין, לא אהב את ההחלטות של השופטים כלפי קבוצתו, ואמר בסיום: "אני כמעט שלא מדבר עם שופטים או על שופטים, הם עושים עבודה מצוינת ונותנים הכל במגרש. הם בני אדם, אבל היום אני חושב שזה היה יותר מדי".

בצד השני, המאמן המנצח דני פרנקו התייחס להבדלים ביכולת בין המחציות: "הסתבכנו במחצית הראשונה. הבנו שהמשחק חשוב לנו ואיבדנו שחקנים בעבירות. במחצית השנייה, נס ציונה זרקה יותר מאיתנו מהקו, 14 זריקות בסך הכל, אבל הייתה מחצית שנייה טובה שלנו".

פרנקו התייחס גם לג'מאל שולר, שקלע 14 נקודות: "הוא היה אחד מאלה שהסתכנו בעבירות, לא שמתי לב. הוא היה על המגרש 3.5 דקות בסך הכל, עלה מהספסל ועשה עבודה טובה. הוא הוסיף חוכמה למשחק וקבלת ההחלטות שלו טובה. הוא הופך אותנו לקבוצה טובה יותר בתקופה האחרונה. אנחנו רואים את הפועל ירושלים עוד 48 שעות".

במשחק נוסף, הפועל גליל/גלבוע ניצחה בחוץ 79:80 את מכבי אשדוד בתום דרמה, ואריאל בית הלחמי היה מרוצה בסיום: "האמת שזה היה משחק לא קל, אני חושב שלא ניצחנו פה 20 שנה. גם היום זה הלך לכיוון שלהם והיה חסר לנו מזל בתקופה האחרונה, אבל היום הוא היה איתנו".

המאמן המנצח התייחס ליכולת של שחקניו: "היינו לחוצים בחצי הראשון וכל מה שדיברנו עליו זה להירגע ולא לחשוב על מה שיהיה בסוף המשחק. החבר'ה שיחקו משוחרר וקיבלנו ביטחון. עשינו שטויות, סלים גדולים ועצירות בסוף. אני שמח בשביל אריאל נבון, שחיכה למשחק המון זמן ואני מעריך מאוד את מה שעשה היום".

בית הלחמי נשאל כיצד קבוצתו עצרה את פול סטול וענה: "הוא קלע 17 נקודות במחצית הראשונה. לא עשינו את מה שרצינו נגדו. בחצי השני, סקוט דוראנד עבר לשמור עליו, והוא סיים עם עוד שתי נקודות. זה הסיפור".

עם זאת, המאמן שמר על זהירות: "אם נגמר המשבר? קשה לדעת, לא שיחקנו טוב וזה רק משחק אחד, אבל ניצחון שנותן אוויר. קיבלנו היום את גרג וויטינגטון וראינו כמה הוא היה חסר".