כריס ג'ונסון ויוגב אוחיון בספק לטנריף

קטש אחרי הניצחון על אשדוד: "לא היינו מרוכזים מספיק"

רועי כהן
רועי כהן  24.03.19 - 07:35
תחילת כתבה

זה לא היה משחק גדול של הפועל ירושלים, אך היא הצליחה לסמן עוד וי אמש (מוצ"ש) בניצחון הביתי על מכבי אשדוד, 82:92 בארנה. כעת, העיניים נשואות ליום רביעי, כשתפגוש בבירת ישראל את טנריף במסגרת רבע גמר ליגת האלופות.

המאמן, עודד קטש, אמר בסיום: "אי אפשר להסיק יותר מדי דברים מהמשחק הזה לקראת יום רביעי. אשדוד קבוצה מאומנת ובכלים שלה מוציאה יותר מהשחקנים שלה. הגענו לסקור גבוה אבל לא כל כך שלטנו ולא היינו כל כך מרוכזים". על הבכורה של אמארה סטודמאייר אמר: "הוא אולי לא שובר שוויון אבל כולם יודעים מה היכולות שלו. הוא יצטרך להתרגל מחדש לגודל בליגה לעומת אירופה".

בכל הקשור למאזן הפצועים, הוסיף המאמן: "כריס ג'ונסון גבולי למשחק השני נגד טנריף, נשתדל לשלב אותו בהדרגתיות לקראת המשחק הזה. יוגב אוחיון בספק גדול מאוד. אנחנו לא בכושר הכי טוב שלנו, ההפסד לחולון היה נקודת שפל מבחינתנו אבל בשבוע האחרון לקחנו את עצמנו בידיים".

ג'וש אואנס, שקלע אמש 12 נק' והוסיף 9 ריבאונדים, הרחיב: "אנחנו לא מרוצים מאיך שהתחלנו את המשחק. זאת היתה בעיה שלנו בשבועות האחרונים, ואנחנו צריכים לשפר את זה להמשך הדרך."

"המפתח הוא להישאר מרוכזים וחדים לכל 40 הדקות", התכונן הפורוורד, "אנחנו צריכים להיות באנרגיות גבוהות נגד כל יריבה, וזה לא משנה מי זאת, במיוחד לקראת משחקים כל כך חשובים כמו שיהיו לנו השבוע באירופה".