מכה לחולון: גיא פניני ינותח ויושבת ל-4 עד 6 חודשים

החששות אומתו: הפורוורד עבר MRI שממנו עולה כי הוא סובל מתלישה של שריר הירך האחורי. בשל הפציעות שלו ושל קליין, הסגולים בבעיה עם החוק הרוסי ויחפשו מחליף

עמרי מנהיים  15.04.19 - 15:40
תחילת כתבה

החששות של הפועל חולון התאמתו: גיא פניני ייאלץ לעבור ניתוח, יושבת למשך ארבעה חודשים עד חצי שנה וכמובן שלא ישחק יותר העונה. הסגולים הודיעו כי הפורוורד שעבר הלילה צילום MRI, ממנו עולה כי הוא סובל מתלישה של שריר הירך האחורי, פציעה שמצריכה ניתוח לתפירת השריר. פניני מסיים את העונה עם ממוצעים של 9.3 נקודות, 4 אסיסטים ו-2.9 ריבאונדים ב-26 משחקי ליגה.

מדובר במכה קשה עבור חולון, שחששה למצבו של פניני מאז ביצע תנועה לא טובה אתמול באימון וירד לקבל טיפול בחדר ההלבשה כאשר הוא נאנק מכאבים. החיסרון של פניני מתווסף לחסרונו של טי.ג׳יי קליין שלא יהיה בסגל מול ססארי ביום רביעי בגומלין חצי גמר היורופקאפ. קליין עדיין סובל מכאבים בגבו שמקרינים לרגל - וייתכן שכלל לא יחזור לשחק העונה לאור העובדה שאין שיפור במצבו.

בשל כך, הסגל הישראלי של חולון נותר דליל במיוחד, וכולל את עמית שמחון, שלומי הרוש ורועי הובר - מה שייצור בעיה במיוחד עם החוק הרוסי. הסגולים ינסו למצוא מחליף ישראלי ובדקו את אופציית ג'ו אלכסנדר, אבל הנושא בעייתי מכיוון שהוא לא משוחרר מבשיקטאש.

חולוניה, כאמור, תצא למשחק בססארי כאשר היא בפיגור של חמש נקודות, בשל ההפסד הביתי ברביעי שעבר. המשמעות היא שרק ניצחון חוץ ב-6 נקודות ומעלה יעלה אותה לגמר, שם ככל הנראה תהיה וירצבורג, שהביסה את וארזה ב-23 הפרש במשחק הראשון.