לא שקט בי-ם: שוב מתיחות בין קטש לאליהו

הפורוורד נטש את הארינה דקות ספורות אחרי ההפסד לאילת

רועי כהן
רועי כהן  19.04.19 - 07:38
תחילת כתבה

לא שקט בהפועל ירושלים אחרי ההפסד אמש (חמישי) להפועל אילת. בקבוצה מהבירה מוטרדים מאוד במיוחד מהאופן שבו היא פותחת משחקים לאחרונה, ולמרות שעודד קטש והשחקנים מודעים לכך, השיפור לא מגיע. בסיום המשחק מיהרו אנשי ירושלים לשאול את צוות השידור אם אכן הייתה עבירה של אבי בן שימול על ג'יימס פלדין בזריקה המכריעה, וכשנענו בחיוב אמרו בכעס: "ספי שמש היה מטר משם ולא ראה".

ליאור אליהו שוב לא שותף אתמול, ועזב את הארנה תוך דקות ספורות מסיום המשחק. בקבוצה וגם אליהו עצמו ציין כי הוא כשיר, וקטש חזר והדגיש כי מדובר בהחלטה מקצועית. עם זאת, בקבוצה טוענים כי שוב ישנה מתיחות בין אליהו לקטש, איך סירבו לפרט במה מדובר. ועדיין, היה מוזר לראות כיצד גם כאשר ההתקפה של ירושלים נראתה תקועה במחצית הראשונה, אליהו נותר על הספסל.

קטש אמר בסיום: "הייתה מחצית ראשונה נוראית שלנו, לא שיחקנו את השיטה שלנו ואיבדנו את הראש בהתקפה. זה קורה לנו יותר מדי שאנחנו מתחילים רע ולא מרוכזים, ובעיקר בבית, מרגישים יותר מדי נוח כאן. אילת קבוצה איכותית והם הענישו אותנו. אני אחראי לאי המוכנות שלנו, לא הכרתי את הקבוצה שלי, וכל אחד צריך לעשות חשבון נפש עם עצמו".

על הנסיגה בכושרו של תמיר בלאט אמר: "יש תקופות לשחקנים, זה לא בגלל שהוא לא פותח בחמישייה, לא זו הסיבה, כולם מקצועים וצריכים להיות מוכנים לשחק כל הזמן. גם אמארה סטודמאייר, גם פלדין, גם ג'ייקובן בראון עלו ויעלו מהספסל והם יודעים לתת תפוקה. השחקנים האלה מקצועיים ובשביל זה הם מקבלים כסף".

טיישון תומאס הוסיף: "התחלנו רע, כמו במשחקים הקודמים, פישלנו יותר מדי בהגנה, נלחמנו לא הצלחנו לנצח. אני לא יודע למה אנחנו פותחים כך, כולם יודעים שזו בעיה שאנחנו צריכים לתקן דחוף. אילת קבוצה מצוינת, צריך לתת לה קרדיט".

קטש הזכיר את הפתיחות הגרועות במיוחד במשחקי הבית, ובהקשר הזה השחקנים מדברים ביניהם ומביעים את דאגתם מהאווירה הרדומה שיש בארנה מאז שהחריף הסכסוך בין חלק מהאוהדים להנהלה. אתמול הגיעו למשחק 4,756 אוהדים, כ-2,000 אוהדים פחות מכמות המנויים של הקבוצה.