קטש זעם: "אנחנו לא במקום טוב בצד ההגנתי"

מאמן י-ם לא נשמע מרוצה אחרי הניצחון: "אין הרבה מה לקחת"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.19 - 22:23
תחילת כתבה

הפועל ירושלים עשתה הערב (חמישי) צעד משמעותי לעבר הבטחת המקום השני, כשגברה 80:91 על מכבי ראשל"צ והשיגה ניצחון חמישי ברציפות. אם לא די בכך, נראה שהחבורה של עודד קטש מגיעה בכושר הטוב ביותר בליגה לקראת הפלייאוף ובידיעה שלא תפגוש את מכבי ת"א עד לשלב הגמר.

המאמן המנצח, עודד קטש, אמר בסיום: "שתי מחציות שונות היו כאן. הסיפור הוא האופן שבו שמרנו. בחצי השני שמרנו כמו שצריך. ההגנה ניצחה לנו את המשחק. אני לא מרגיש שאנחנו במקום הנכון מבחינת ההגנה, כי לא שמרנו טוב במחצית הראשונה. זה עניין מנטאלי לחלוטין. צריך להבין שאנחנו בישורת האחרונה וצריך לקבל ביטחון דרך ההגנה. דבר טוב שעשינו, לעומת המשחק הקודם מול הרצליה, היום ידענו להעניש יותר טוב את ההגנת חילופים של היריבה. חוץ מזה, אין מה לקחת מהמשחק".

המאמן המפסיד, גיא גודס, הסכים עם מאמן היריבה: "היה משחק צולע עבור שתי הקבוצות. הרבה איבודי כדור, ריצות הלוך וחזור. היינו במשחק לכמה רגעים, אבל ירושלים הענישו בכמה סלים. היינו יותר קצרים כי קמרון פצוע בברך ולא רצינו לסכן אותו. אני חושב שבגלל ההרכבים שלנו אין מה לבוא להגנה בטענות. החלטנו לתת לאחרים לשחק ואין לי מה להתלונן על הכיסויים הפחות טובים. צריך להמשיך להניע את הכדור יותר טוב וצריך לתת את הקרדיט להגנה של ירושלים. אנחנו צריכים להיות יותר מרוכזים בהגנה".

על נועם דוברת: "המועדון חושב עליו קדימה. הוא הגיע אלינו רק לקראת חודש וחצי-חודשיים האחרונים. הוא לא התאמן איתנו כמו שצריך. אבל הוא כן ילד שאנחנו רואים אותו כשחקן מרכזי בעתיד. הוא רק בן 16.5 אבל אני צופה לו עתיד גדול".