"כולן מתכוננות לוולדן, והוא עדיין מצליח"

שמיר החמיא לכוכב של חולון והוסיף: "הפציעות מאד הדאיגו אותנו, אבל הפלייאוף זה עולם אחר"

רועי כהן
רועי כהן  17.05.19 - 07:46
תחילת כתבה

הפועל חולון הוכיחה אתמול (חמישי) שהיא מוכנה לפלייאוף עם ניצחון 89:97 על הפועל ת"א, בעוד משחק שבו הסגולים-צהובים התעוררו בעיקר ברבע האחרון וכך הצליחו לסיים עם היד על העליונה.

עמית שמחון, שהצטיין עם 24 נקודות, שיא עונתי מבחינתו, אמר בסיום: "חשוב לי הניצחון יותר משיא העונה, אני שמח שהייתי מעורב יותר ואני מקווה שהדומיננטיות תימשך. מכורח הנסיבות יוצא שאני מרכזי יותר, אבל יכולנו לעשות דברים בצורה קצת יותר טובה".

חולון רשמה אמש שיא מועדון שלילי של 26 איבודים, ושיא מועדון חיובי של 17 שלשות. דן שמיר אמר בסיום: "האיבודים היו משמעותיים במחצית הראשונה, אבל היה רק 2 הפרש בסוף המחצית הזאת. אנחנו משחקים בהילוך חמישי כל הזמן, וכשמשחקים ככה יש טעויות, אבל במחצית השנייה השתפרנו. האופן שבו אנחנו מסיימים את העונה הסדירה נותנת לנו הרבה ביטחון. הפציעות מאד הדאיגו אותנו, אבל הפלייאוף זה עולם אחר".

על עוד ערב פנומנלי של קורי וולדן, עם 29 נקודות, אמר שמיר: "אני לא רוצה שוולדן יחשוב על העונה הבאה, הוא עשה דרך מדהימה וזה תענוג למאמן ולמערכת להצליח להשאיר שחקן כזה, כולם מתכוננים אליו ומנסים לעצור אותו והוא עדיין מצליח".